Skip to main content
Antagonist Tour with Brass Orchestra

Apashe // 01.03.2024

dni
godz
min
sek
data i czas: piątek, 01 marca 2024, 19:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 89-
organizator: Stowarzyszenie Summer Contrast
gatunek: Classic, Electronic
czasówka:
19:00 - wejście
21:00 - start

Apashe powraca do Polski w 2024 roku, aby dać koncerty w Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie! Tym razem po raz pierwszy, w formule with Brass Orchestra!

Pochodzący z Belgii John Apashe to artysta o niesamowicie różnorodnym i unikalnym stylu muzycznym. Jego połączenie muzyki klasycznej z elektroniką tworzy niepowtarzalne doznania dźwiękowe. Utwory, takie jak „No Twerk”, „Battle Royale” czy kultowy remix „Backstreet Boys”, zdobyły szerokie uznanie i były wykorzystywane w różnych produkcjach filmowych i reklamowych. W 2018 roku Apashe zdobył nagrodę Electronic EP of the Year na kanadyjskich nagrodach GAMIQ za swój projekt Requiem.

Jeden z najwnowszych projektów artysty, Renaissance LP, został stworzony wraz z 69-osobową Praską Orkiestrą Symfoniczną. Orkiestra nagrała oryginalne kompozycje Apashego, który następnie zremiksował je ze swoimi elektronicznymi smaczkami. Na tym albumie muzyk współpracował również z cenionymi artystami, takimi jak Tech N9ne, wifisfuneral i rosyjskim raperem Instasamka, który wystąpił również w teledysku do utworu „Uebok (Gotta Run)”.