Informacje o voucherach

Chcesz kupić w prezencie bilet na koncert, ale nie wiesz, na który? Nie przejmuj się, kup voucher do Progresji, a obdarowana osoba sama wybierze.

Vouchery są idealnym prezentem dla ludzi kochających muzykę i koncerty. Zachęcamy więc do korzystania z tej nowej opcji na naszej stronie.

Zasady korzystania z voucherów:

1. W jednej transakcji możesz kupić maksymalnie 10 voucherów.
2. Ceny voucherów: 50 zł, 80 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł, 300 zł, 400 zł, 500 zł.
3. Na voucherze znajduje się kod sprzedażowy, który można użyć w transakcji zamiast płatności przelewem lub kartą. Kod należy wpisać w pole ID vouchera.
4. Vouchery można wykorzystać wielokrotnie. Jeżeli po wymianie na bilet, zostaną na nim jakieś środki, można użyć go ponownie przy kolejnej transakcji. Jeżeli na voucherze jest mniej środków niż cena biletu, to system automatycznie zaproponuje dopłacenie różnicy jedną z dostępnych metod płatności.
5. Istnieje możliwość dopłaty do vouchera przy zakupie biletu. Jeżeli voucher ma niższą wartość niż cena biletu, różnicę można dopłacić w trakcie transakcji.
6. Voucher nie gwarantuje, że osoba go posiadająca będzie mogła kupić bilet

    • poza kolejnością
    • na koncerty, które są wyprzedane lub nie są dostępne w sprzedaży na stronie www.progresja.com
    • na wydarzenia, na które organizator nie wyraził zgody na wykorzystanie vouchera

7. Voucher należy wykorzystać w ciągu roku od daty zakupu, np. voucher zakupiony 1 stycznia 2019 roku należy wykorzystać do 1 stycznia 2020 roku.
8. Przy wykorzystaniu vouchera liczy się data zakupu, a nie koncertu, na który chce się kupić bilet. Jeśli voucher ma datę ważności do 1 stycznia 2020 można go wykorzystać do kupienia bilety na koncert, który odbywa się po tym terminie, jednak zakupu należy dokonać przed 1 stycznia 2020.
9. W przypadku odwołania koncertu i zwrotu biletu nabytego poprzez Voucher, środki wracają na voucher.
10. Vouchery nie podlegają zwrotom ani wymianie na gotówkę.

Kup Voucher

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj