Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.

Informacje o voucherach

Kochani,

Kryzys branży wywołany epidemią koronawirusa spowodował, że wiele z Was nie mogło wziąć udziału w koncertach. Nie wiecie także, podobnie jak my kiedy sytuacja się poprawi i kiedy będziecie mogli ponownie przychodzić na różne imprezy.
Wasza cierpliwość i wsparcie są dla nas dowodem, że mimo wszystko nasza praca ma sens i chcemy ją kontynuować. Dlatego też zachęcamy Was do uwierzenia, że niebawem będzie lepiej, że ta sytuacja się kiedyś skończy. Mamy dla Was nowe vouchery ważne aż 2 lata od daty zakupu!

Każdy voucher daje nam nadzieję na przetrwanie trochę dłużej.

Bonusy do voucherów dwuletnich:

200 i 250 zł – silikonowa opaska „przyjaciel klubu” z logiem Progresji + smycz Progresji
300 i 350 zł – silikonowa opaska „przyjaciel klubu” z logiem Progresji + smycz Progresji + 1 piwo lane do wyboru w barze na poziomie 0 (tzw. Cafe)
400 i 450 zł – silikonowa opaska „przyjaciel klubu” z logiem Progresji + smycz Progresji + 1 piwo lane do wyboru w barze na poziomie 0 (tzw. Cafe) + firmowy pendrive Progresji
500 zł – silikonowa opaska „przyjaciel klubu” z logiem Progresji + smycz Progresji + 1 piwo lane do wyboru w barze na poziomie 0 (tzw. Cafe) + firmowy pendrive Progresji + firmowy kubek termiczny Progresji

Jak odebrać bonusy?

Bonusy będą do odbioru podczas koncertów w barze na poziomie 0 w tzw. Cafe (w razie potrzeby należy dopytać ochrony gdzie znajduje się bar Cafe). Barmana należy poinformować, że chce się odebrać bonus za voucher i podać ID vouchera.

Zasady korzystania z voucherów:

1. W jednej transakcji możesz kupić maksymalnie 10 voucherów.
2. Ceny voucherów: 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł, 300 zł, 350 zł, 400 zł, 450 zł, 500 zł.
3. Na voucherze znajduje się kod sprzedażowy, który można użyć w transakcji zamiast płatności przelewem lub kartą. Kod należy wpisać w pole ID vouchera.
4. Vouchery można wykorzystać wielokrotnie. Jeżeli po wymianie na bilet, zostaną na nim jakieś środki, można użyć go ponownie przy kolejnej transakcji. Jeżeli na voucherze jest mniej środków niż cena biletu, to system automatycznie zaproponuje dopłacenie różnicy jedną z dostępnych metod płatności.
5. Istnieje możliwość dopłaty do vouchera przy zakupie biletu. Jeżeli voucher ma niższą wartość niż cena biletu, różnicę można dopłacić w trakcie transakcji.
6. Voucher nie gwarantuje, że osoba go posiadająca będzie mogła kupić bilet

    • poza kolejnością
    • na koncerty, które są wyprzedane lub nie są dostępne w sprzedaży na stronie www.progresja.com
    • na wydarzenia, na które organizator nie wyraził zgody na wykorzystanie vouchera

7. Voucher należy wykorzystać w ciągu 2 lat od daty zakupu, np. voucher zakupiony 1 kwietnia 2020 roku należy wykorzystać do 1 kwietnia 2022 roku.
8. Przy wykorzystaniu vouchera liczy się data zakupu, a nie koncertu, na który chce się kupić bilet. Jeśli voucher ma datę ważności do 1 kwietnia 2022 można go wykorzystać do kupienia bilety na koncert, który odbywa się po tym terminie, jednak zakupu należy dokonać przed 1 kwietnia 2022.
9. W przypadku odwołania koncertu i zwrotu biletu nabytego poprzez Voucher, środki wracają na voucher.
10. Vouchery nie podlegają zwrotom ani wymianie na gotówkę.

Kup Voucher

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj