Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Gramy doWoli

Gramy doWoli / Letnia Scena Progresji

Pobierz Rider


Progresja to jeden z najpopularniejszych klubów muzycznych w Warszawie i w Polsce. Rocznie odbywa się tutaj ponad 120 koncertów, a także organizowane są imprezy zamknięte o różnym charakterze. Na samych koncertach odwiedza nas ponad 100 000 gości każdego roku. Dysponujemy powierzchnią 1100 m2 przeznaczoną dla odwiedzających, dwiema scenami: 100 m2 i 35 m2 oraz garderobami i prysznicami dla artystów.

Progresja jest nie tylko przestrzenią do wynajęcia. Zapewniamy w pełni profesjonalną kompleksową produkcję (łącznie z cateringiem) koncertów i innych wydarzeń o charakterze rozrywkowym, kulturalnym lub zamkniętym.

Klub nie ma konkretnego muzycznego profilu. Na naszych scenach odbywa się cała gama różnorodnych gatunkowo koncertów. Gramy zarówno mainstream, hip-hop, pop, rock jak i mocniejsze brzmienia jak np. metal. Nie stronimy też od muzyki elektronicznej, transowej i alternatywnej jak i od koncertów przez przeznaczonych dla nastolatków.

Progresja działa także jako organizator koncertów i promotor zewnętrzny organizując imprezy poza Warszawą.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją klubu oraz z informacjami dotyczącymi zaplecza technicznego.

Rider – MAIN Stage
Rider – NOISE Stage
Rider – Światła
Rider – Logistyczny

Loga Progresji – pobierz

Telefony:
Wynajem Klubu: +48 22 419 54 20
Booking Manager: +48 22 419 54 14
PR Manager: +48 22 419 54 15
Księgowość: +48 22 419 54 16

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj