Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.


Progresja to jeden z najpopularniejszych klubów muzycznych w Warszawie i w Polsce. Rocznie odbywa się tutaj ponad 120 koncertów, a także organizowane są imprezy zamknięte o różnym charakterze. Na samych koncertach odwiedza nas ponad 100 000 gości każdego roku. Dysponujemy powierzchnią 1100 m2 przeznaczoną dla odwiedzających, dwiema scenami: 100 m2 i 35 m2 oraz garderobami i prysznicami dla artystów.

Progresja jest nie tylko przestrzenią do wynajęcia. Zapewniamy w pełni profesjonalną kompleksową produkcję (łącznie z cateringiem) koncertów i innych wydarzeń o charakterze rozrywkowym, kulturalnym lub zamkniętym.

Klub nie ma konkretnego muzycznego profilu. Na naszych scenach odbywa się cała gama różnorodnych gatunkowo koncertów. Gramy zarówno mainstream, hip-hop, pop, rock jak i mocniejsze brzmienia jak np. metal. Nie stronimy też od muzyki elektronicznej, transowej i alternatywnej jak i od koncertów przez przeznaczonych dla nastolatków.

Progresja działa także jako organizator koncertów i promotor zewnętrzny organizując imprezy poza Warszawą.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją klubu oraz z informacjami dotyczącymi zaplecza technicznego.

Rider – MAIN Stage
Rider – NOISE Stage
Rider – Światła
Rider – Logistyczny

Loga Progresji – pobierz

Telefony:
Wynajem Klubu: +48 22 419 54 20
Booking Manager: +48 22 419 54 14
PR Manager: +48 22 419 54 15
Księgowość: +48 22 419 54 16

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj