Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Official GBB21 Afterparty with 7toSmoke Competition

Main Stage - Progresja

The Grand Beatbox Battle 2021: World League

EXPO XXI, Warszawa

Basta

COS Torwar, Warszawa

Miyagi & Andy Panda

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Carbon Based Lifeforms + Asura + Sync24

Main Stage - Progresja

The Dumplings + Luna

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Батюшка (Batushka) by Krzysztof Drabikowski + Rotting …

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Sztywny Pal Azji + Chłopcy z Placu Broni

Letnia Scena Progresji, Warszawa

OSTR & Hades

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Punk Fest 2021 – KSU + Sexbomba + The Bill + …

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Christian Löffler + Fejka

Main Stage - Progresja

Team X

Letnia Scena Progresji, Warszawa

City Morgue

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Żabson

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Riverside + Collage + Mick Moss

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Tangerine Dream

Letnia Scena Progresji, Warszawa

African Beats Festival 2021

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Me And That Man

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Kękę

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Percival Wild Hunt Live

Letnia Scena Progresji, Warszawa

KAT & Roman Kostrzewski + Vader + Gruzja + JAD + …

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Agnieszka Chylińska

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Antyfest Antyradia 2021

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Margaret

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Luxtorpeda

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Lady Pank

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Stachursky

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Łona i Webber + The Pimps

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Łydka Grubasa

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Guzior

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Karaś/Rogucki

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Hunter

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Zacieralia 2021

Letnia Scena Progresji, Warszawa

DakhaBrakha

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Nocny Kochanek

Letnia Scena Progresji, Warszawa

KęKę

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Sobel

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Molesta Ewenement

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Wygramy Muzyką: Wojtek Pilichowski Band + Kinga Głyk + …

Main Stage - Progresja

Summer Fog Festival 2021: Carl Palmer’s ELP Legacy + Fren

Main Stage - Progresja

Łydka Grubasa + Transgresja + Zenek Kupatasa

Main Stage - Progresja

Vader + Marduk + Ragehammer

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Łona i Webber + The Pimps

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Jeźdźcy PostApokalipsy: Nocny Kochanek + Zacier

Main Stage - Progresja

Bedoes i Lanek + 2115

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Mata

Letnia Scena Progresji, Warszawa

O.S.T.R.

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Laboratorium Pieśni

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Marillion Weekend na Kanapie

Main Stage - Progresja

Bitamina

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Nocny Kochanek + 8 lat w Tybecie

Main Stage - Progresja

Wojtek Mazolewski Quintet | Wygramy Muzyką

Main Stage - Progresja

Voo Voo | Wygramy Muzyką

Main Stage - Progresja

Sanah

Main Stage - Progresja

Block Party x Łomża – PRO8L3M + Bitamina + schafter …

Letnia Scena Progresji, Warszawa

ХЛЕБ HLEB

Main Stage - Progresja

Lion Shepherd

Noise Stage - Progresja

Monatik

Main Stage - Progresja

Clock Machine

Main Stage - Progresja

Szpaku

Main Stage - Progresja

The Game

Main Stage - Progresja

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie

Main Stage - Progresja

Rhapsody of Fire + The Unity + Skeletoon

Main Stage - Progresja

T-Fest

Main Stage - Progresja

Leprous + Klone + Maraton

Main Stage - Progresja

Hammerfall + Battle Beast + Serious Black

Main Stage - Progresja

Без обмежень (Варшава)

Main Stage - Progresja

HEARTrockowanie – rockowe Walentynki

Main Stage - Progresja

Zakk Sabbath + DJ Matt Stocks

Main Stage - Progresja

Abbath + Vltimas + 1349

Main Stage - Progresja

Miuosh x FDG. Orkiestra

Main Stage - Progresja

OMD + Decadent Fun Club

Main Stage - Progresja

OMD + Decadent Fun Club

Studio, Kraków

Hatari + Cyber + afterparty DJ HIRO SZYMA

Main Stage - Progresja

Paweł Izdebski

Noise Stage - Progresja

Wilki

Main Stage - Progresja

Day6

Main Stage - Progresja

Zacieralia 2020: TrollFest

Main Stage - Progresja

Metalowa Wigilia 2019 – Sólstafir + Primordial + …

Main Stage - Progresja

Oszaleli Anieli!

Main Stage - Progresja

Nocny Kochanek + Zenek Kupatasa

COS Torwar, Warszawa

Merry Christless: Triumph of Death + Furia + Dodheimsgard …

Main Stage - Progresja

PUNK FEST 2019: Sex Bomba + Psy Wojny + The Bill + …

Main Stage - Progresja

JWP

Main Stage - Progresja

Odyn v Kanoe

Main Stage - Progresja

Eluveitie + Lacuna Coil + Infected Rain

Main Stage - Progresja

Cult of Luna + Brutus + A.A. Williams

Main Stage - Progresja

Tides From Nebula + Rosk

Main Stage - Progresja

Matisse & Sadko | Połowinki UKSW

Main Stage - Progresja

IN2IT

Noise Stage - Progresja

Accantus Live 2.0

Main Stage - Progresja

Kobranocka + Sztywny Pal Azji + Tomek Lipiński + Róże Europy

Main Stage - Progresja

Chiński Festiwal Światła

Fort Bema, Warszawa

Luxtorpeda + Darek Malejonek Hyperhemon

Main Stage - Progresja

Żabson & Ziomale

Main Stage - Progresja

Max Korzh

COS Torwar, Warszawa

Haski Хаски

Main Stage - Progresja

Moonspell + Rotting Christ + Silver Dust

Main Stage - Progresja

MONT

Main Stage - Progresja

Alter Bridge + Shinedown + The Raven Age

Arena Ursynów, Warszawa

Hunter + Transgresja

Main Stage - Progresja

Max & Iggor Cavalera + Healing Magic

Main Stage - Progresja

Ghostface Killah {Wu-Tang Clan}

Main Stage - Progresja

Indios Bravos + BAiKA

Main Stage - Progresja

Sandra + Baywatchparties

Main Stage - Progresja

Amenra + E-L-R + YLVA

Main Stage - Progresja

Serotonina with Eat Static Live!

Main Stage - Progresja

Ronnie Ferrari + B.R.O + TKM

Teatr Capitol, Warszawa

Counterfeit + Vukovi

Main Stage - Progresja

Bal Wszystkich Świętych

Main Stage - Progresja

NOIR over the Abyss

Main Stage - Progresja

Tangerine Dream – 16 Steps – Random & Revision …

Main Stage - Progresja

Dyskoteka Szkolna 2000

Main Stage - Progresja

Perturbator + The Algorithm

Main Stage - Progresja

Skepta

Main Stage - Progresja

Clock Machine + Jan Serce

Main Stage - Progresja

Machine Head

Main Stage - Progresja

Roksana Węgiel

Main Stage - Progresja

Hooverphonic + Youth Novels

Main Stage - Progresja

HammAli & Navai

Main Stage - Progresja

SKAI (СКАЙ)

Main Stage - Progresja

Dog Eat Dog + Slimboy + Waltari

Main Stage - Progresja

Behemoth + Zeal & Ardor + Whoredom Rife + In …

Main Stage - Progresja

Solar Fields + Vibrasphere + Heliocentrism + DJ Panza

Main Stage - Progresja

Rewia Burleski by Madame de Minou

Kino Luna, Warszawa

Legendy Metalu: Kat & Roman Kostrzewski + Acid …

Main Stage - Progresja

The Gathering + Distant Dream

Noise Stage - Progresja

R3HAB + Marnik + Skytech + C-Bool – DNF + Matthew …

Main Stage - Progresja

Big Baby Tape

Noise Stage - Progresja

Wilco + Spiral Stairs

Main Stage - Progresja

Dok2

Noise Stage - Progresja

Soen + The Price + Wheel

Main Stage - Progresja

Rafał Rutkowski Stand-up w Kinie Luna

Kino Luna, Warszawa

Machine Gun Kelly + DJ Amazonica

Main Stage - Progresja

Nile + Hate Eternal + Vitriol + Omophagia + Fallcie

Noise Stage - Progresja

Roksana Węgiel

Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, Lublin

Elvis Rocks Festival

Hard Rock Cafe, Warszawa

Iceland To Poland 2019 – Högni, President Bongo, Mr …

Main Stage - Progresja

Summer Fog Festival – Nick Mason’s Saucerful …

Torwar, Warszawa

Neurosis + YOB + Kowloon Walled City

Main Stage - Progresja

Phil H. Anselmo & The Illegals + Mentor

Main Stage - Progresja

Prog In Park III – Opeth + Dream Theater + Fish + …

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Trippie Redd + Young Multi

Main Stage - Progresja

No Vacation

Chmury, Warszawa

Tinariwen + Ayoub Houmanna

Main Stage - Progresja

Halestorm + The Walkers

Main Stage - Progresja

Eliminacje do Pol’and’Rock Festival – …

Main Stage - Progresja

Eric Nam

Main Stage - Progresja

RHW Block Party: Sokół x PRO8L3M x Jetlagz x Oki

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Tokio Hotel

Main Stage - Progresja

Tim Bowness

Noise Stage - Progresja

Sunmi

Main Stage - Progresja

Carbon Based Lifeforms + Sync24 + Stellardrone

Main Stage - Progresja

Majówka ze stand up w Kinie Luna

Kino Luna, Warszawa

Face

Noise Stage - Progresja

Lyapis 98 w Krakowie!

Kwadrat, Kraków

Lyapis 98 w Poznaniu!

U Bazyla, Poznań

Lyapis 98 we Wrocławiu

Zaklęte Rewiry, Wrocław

Lyapis 98

Main Stage - Progresja

Lyapis 98 w Gdańsku

Kwadratowa, Gdańsk

Die Ärzte

Main Stage - Progresja

Rich the Kid + Oki i Szopeen

Proxima, Warszawa

Wille and the Bandits

Noise Stage - Progresja

Mgła + Revenge + Deus Mortem + Doombringer

Main Stage - Progresja

Max Korzh w Berlinie

Columbiahalle, Berlin

Blank Banshee

Akademia, Wrocław

Blank Banshee

Smolna, Warszawa

X Ambassadors + Minke

Main Stage - Progresja

IC3PEAK

Noise Stage - Progresja

SF9

Main Stage - Progresja

Cradle of Filth + ACOD

Main Stage - Progresja

Nocny Kochanek + Zenek + 8 lat w Tybecie

Main Stage - Progresja

Alborosie

A2, Wrocław

Nocny Kochanek + Zenek + 8 lat w Tybecie

Main Stage - Progresja

Alborosie + Johny Rockers

Proxima, Warszawa

Acid Drinkers + Leash Eye + Veal + Thesis

Main Stage - Progresja

Alborosie

B90, Gdańsk

Frog Leap

Noise Stage - Progresja

Sokół + goście

Main Stage - Progresja

HVOB

Main Stage - Progresja

Imfact

Main Stage - Progresja

Pro8l3m

Torwar, Warszawa

Little Big

EXPO XXI, Warszawa

Rodrigo y Gabriela + Moriah Woods

Main Stage - Progresja

Serotonina: Save Goadupa w/Scorb, Halfred & guests

Main Stage - Progresja

Bullet For My Valentine + Lion Shepherd

Main Stage - Progresja

RPWL + Aaron Brooks

Noise Stage - Progresja

Sleep + Belzebong + Sunnata

Main Stage - Progresja

Bass Astral x Igo + DJ BRK

Main Stage - Progresja

Neal Morse Band

Main Stage - Progresja

Bass Astral x Igo + Koko Die

Main Stage - Progresja

Meute

Main Stage - Progresja

Boulevard Depo

Noise Stage - Progresja

Monatik

Main Stage - Progresja

Warsaw Dark Electro Festival vol.4: OOMPH! + Kirlian …

Main Stage - Progresja

Monatik

Kwadrat, Kraków

Hunter + Leash Eye + Transgresja + Thesis

Main Stage - Progresja

Monatik

A2, Wrocław

Wu-Tang Clan: GZA

Main Stage - Progresja

Godsmack + Like A Storm

Main Stage - Progresja

U.D.O. + Red Partizan + Kiss of the Dolls

Main Stage - Progresja

Zveri ЗВЕРИ

Main Stage - Progresja

SIK-K + Woodie Gochild + DJ SMMT

Main Stage - Progresja

Szpaku & PLK + Kabe

Main Stage - Progresja

Epik High

Main Stage - Progresja

Korpiklaani + Turisas + Trollfest

Main Stage - Progresja

Laboratorium

Noise Stage - Progresja

Sirenia + Elyose + Alight + Crossing Eternity

Noise Stage - Progresja

Jess Glynne

Main Stage - Progresja

MOT

Main Stage - Progresja

Kazka w Krakowie

Kwadrat, Kraków

Kazka we Wrocławiu

Akademia, Wrocław

Hardkiss

Noise Stage - Progresja

Hardkiss w Krakowie

Kwadrat, Kraków

Hardkiss we Wrocławiu

A2, Wrocław

Luxtorpeda + Traffic Junky

Main Stage - Progresja

Lion Shepherd

Noise Stage - Progresja

KAT & Roman Kostrzewski + Infected Rain + Dust in …

Main Stage - Progresja

Johnyboy

Main Stage - Progresja

Morcheeba + Ida Mae

Main Stage - Progresja

Alestorm + Skálmöld

Main Stage - Progresja

Laibach

Main Stage - Progresja

Accantus Live 2019

Main Stage - Progresja

Caravan + Fren

Main Stage - Progresja

HEARTrockowanie – Walentynki w rytmie rocka

Main Stage - Progresja

Uriah Heep + Turbo

Main Stage - Progresja

Smokepurpp + Don Krez & Richie Wess + LTE

Main Stage - Progresja

The Sonic Dawn

Chmury, Warszawa

The Sonic Dawn

Firlej, Wrocław

Serotonina: Save Goadupa w/Atmos, Pleiadians & Spaceboy

Main Stage - Progresja

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie

Main Stage - Progresja

De/Vision + M.I.N.E

Noise Stage - Progresja

Wilki – akustycznie

Main Stage - Progresja

Draconian + Harakiri for the Sky + Sojouner

Noise Stage - Progresja

Zacieralia 2019

Main Stage - Progresja

Bill Burr

Hala Bemowo, Warszawa

Asfalt 20 Live

Main Stage - Progresja

Merry Christless: Behemoth + Batushka + Bölzer + Imperator …

Main Stage - Progresja

Kreator + Dimmu Borgir + Hatebreed + Bloodbath

Hala Koło, Warszawa

Taco Hemingway – dodatkowy termin

Hala Koło, Warszawa

Taco Hemingway

Hala Koło, Warszawa

Agnieszka Chylińska

Main Stage - Progresja

Kobranocka + Sztywny Pal Azji + Proletaryat + Róże Europy

Main Stage - Progresja

Hemp Gru

Main Stage - Progresja

Skepta

Main Stage - Progresja

YG

Main Stage - Progresja

Denzel Curry

Main Stage - Progresja

PRO8L3M

Main Stage - Progresja

KO Tour: Decapitated + Frontside + Virgin Snatch + Drown My Day

Main Stage - Progresja

Jan Blomqvist & The Band

Main Stage - Progresja

Greatguys Showcase

Main Stage - Progresja

Gary Numan + Nightmare Air

Main Stage - Progresja

15. urodziny Progresji: Tides From Nebula + Night Mistress …

Main Stage - Progresja

Mando Diao

Main Stage - Progresja

Feduk

Main Stage - Progresja

Sólstafir + Arstidir + Louise Lemon

Main Stage - Progresja

Jessi

Main Stage - Progresja

DUB FX

Main Stage - Progresja

Ihsahn + Ne Obliviscaris + Astrosaur

Main Stage - Progresja

Boombox w Warszawie

Main Stage - Progresja

Boombox w Krakowie

Kwadrat, Kraków

Jungle + Arek Kłusowski

Main Stage - Progresja

Steve Rothery Band + Collage

Scenografia, Łódź

Boombox we Wrocławiu

Akademia, Wrocław

Steve Rothery Band + Collage

Scenografia, Łódź

Max Korzh

Hala Koło, Warszawa

Watain + Rotting Christ + Profanatica

Main Stage - Progresja

Serotonina: Hallucinogen + TBC

Main Stage - Progresja

Blindead + Entropia + Weedpecker

Noise Stage - Progresja

Powerwolf + Amaranthe + Kissin’ Dynamite

Main Stage - Progresja

Glenn Hughes

Main Stage - Progresja

Above & Beyond + Spencer Brown

Main Stage - Progresja

Kwartał 95 w Warszawie

EXPO XXI, Warszawa

Warsaw Dark Electro Festival vol.3: AND ONE + inni

Main Stage - Progresja

Kwartał 95 w Krakowie

Kino Kijów, Kraków

Three Days Grace + Bad Wolves

Main Stage - Progresja

Riverside + Spiral + Walfad

Hala Koło, Warszawa

George Ezra + Ten Tonnes

Torwar, Warszawa

Mac DeMarco + Aldous

Main Stage - Progresja

Mac DeMarco + Aldous

Main Stage - Progresja

Fish + Doris Brendel

Main Stage - Progresja

VNV Nation + Holygram

Main Stage - Progresja

Carpenter Brut + GosT + afterparty

Main Stage - Progresja

Dir En Grey

Main Stage - Progresja

Flatbush Zombies

Main Stage - Progresja

Hunter + Strain

Main Stage - Progresja

X URODZINY SSG

Main Stage - Progresja

Chelsea Grin + Oceano + Kublai Khan + Enterprise Earth

Main Stage - Progresja

ZICO

Main Stage - Progresja

Nessi Gomes

Main Stage - Progresja

UP10TION 1st European Concert

Main Stage - Progresja

Jazzanova + Jazzpospolita

Main Stage - Progresja

Pain of Salvation + Kingcrow

Main Stage - Progresja

Vader + Marduk + Arkona + Insidius

Main Stage - Progresja

Prog In Park II – Anathema + Ihsahn + Leprous + …

Main Stage - Progresja

24K

Main Stage - Progresja

Iced Earth + Chainsaw + Horrorscope

Main Stage - Progresja

Richie Kotzen

Main Stage - Progresja

Finał Eliminacji do PolAndRock Festival 2018: Happysad + Venflon

Main Stage - Progresja

Body Count ft Ice-T + Powerstroke + Cloud 9

Main Stage - Progresja

PRO8L3M

Main Stage - Progresja

Bass Astral x Igo

Main Stage - Progresja

Rhye + Lor

Main Stage - Progresja

Meshuggah + Decapitated

Main Stage - Progresja

YES featuring ARW + SBB

Amfiteatr w Parku Sowińskiego, Warszawa

Camel

Main Stage - Progresja

An evening with Steve Hogarth of Marillion

Main Stage - Progresja

Metallica Tribute Show „…And Justice for …

Main Stage - Progresja

GusGus + aYia

Main Stage - Progresja

DDT

Main Stage - Progresja

Kwartał 95 we Wrocławiu

Hala Stulecia, Wrocław

Grails + Ilyas Ahmed

Hydrozagadka, Warszawa

Grails + Ilyas Ahmed

Firlej, Wrocław

The Vamps + New Hope Club

Main Stage - Progresja

Warhaus + niXes

Noise Stage - Progresja

Midge Ure (of Ultravox) & the Band

Main Stage - Progresja

God Is An Astronaut + Xenon Field

Main Stage - Progresja

Batushka + Obscure Sphinx + Entropia

Main Stage - Progresja

Lyapis 98 w Gdańsku

Kwadratowa, Gdańsk

Lyapis 98 w Krakowie

Kwadrat, Kraków

Agnieszka Chylińska

Main Stage - Progresja

Serotonina: Road to Goadupa Festival 2018

Main Stage - Progresja

Abbath + Voidhanger + Varmia

Noise Stage - Progresja

Ivan Dorn

Akademia, Wrocław

Hip Hop Festival

Main Stage - Progresja

Boris Brejcha

Main Stage - Progresja

Angra + Operation:mindcrime + Ravenscry + Halcyon Way

Main Stage - Progresja

Dance With The Dead + Daniel Deluxe + Nightrun87

Noise Stage - Progresja

Jacob Sartorius + HRVY

Main Stage - Progresja

Editors + Dead Sea

Main Stage - Progresja

VAV

Main Stage - Progresja

Hopsin + Eripe

Main Stage - Progresja

Boombox w Poznaniu

Tama, Poznań

Trivium + Power Trip + Venom Prison

Main Stage - Progresja

Boombox w Łodzi

Scenografia, Łódź

5’nizza

Main Stage - Progresja

IAMX

Main Stage - Progresja

Boombox w Krakowie

Kwadrat, Kraków

Insomnium + Tribulation

Noise Stage - Progresja

Therion + Imperial Age + Null Positiv + The Devil

Main Stage - Progresja

KAT & Roman Kostrzewski + Alastor + Thunderwar

Main Stage - Progresja

Koncert specjalny pamięci Witolda Ślarzyńskiego: Wojciech …

Cafe - Progresja

Halo

Main Stage - Progresja

Playboi Carti

Main Stage - Progresja

The Game

Main Stage - Progresja

Fever Ray + Tami T

Main Stage - Progresja

Son Lux + Hanna Benn

Main Stage - Progresja

Lyapis-98 w Warszawie

Main Stage - Progresja

Lyapis-98 w Poznaniu

Kandi, Poznań

Amenra + Boris + ARRM

Main Stage - Progresja

Lyapis-98 we Wrocławiu

Akademia, Wrocław

King Krule

Main Stage - Progresja

Schiller

Main Stage - Progresja

OMD + Decadent Fun Club

Main Stage - Progresja

Warsaw Prog Days 2018: Colin Bass + Amarok + Gallileous + …

Noise Stage - Progresja

Bones

Main Stage - Progresja

Nocny Kochanek + Venflon

Main Stage - Progresja

Nocny Kochanek + Cremaster

Main Stage - Progresja

Cradle Of Filth + Moonspell + Sacrilegium

Main Stage - Progresja

Bars and Melody + Kast Away + Iggy Kelly

Main Stage - Progresja

Zacieralia XI

Main Stage - Progresja

We Are The Future pres. Nicky Romero

Main Stage - Progresja

Agnieszka Chylińska

Main Stage - Progresja

Merry Christless: Behemoth + Master’s Hammer + Mgła …

Main Stage - Progresja

Merry Christless: Behemoth + Master’s Hammer + Mgła + …

Main Stage - Progresja

Grebz

Main Stage - Progresja

Dio Returns + CETI + Scream Maker

Main Stage - Progresja

Gentleman: Mtv Unplugged

Main Stage - Progresja

Cigarettes After Sex

Main Stage - Progresja

Dikanda – 20-lecie zespołu

Noise Stage - Progresja

One Ok Rock + Crown The Empire

Hala Koło, Warszawa

Peter Heppner + Das Moon

Main Stage - Progresja

Yung Lean & Sad Boys + Woesum 

Main Stage - Progresja

Milky Chance + Fil Bo Riva

Main Stage - Progresja

Ulver + Stian Westerhus we Wrocławiu

A2, Wrocław

Helloween: Pumpkins United

Hala Koło, Warszawa

Nothing But Thieves + The Xcerts + Airways

Main Stage - Progresja

Ulver + Stian Westerhus w Warszawie

Main Stage - Progresja

Ulver + Stian Westerhus w Gdańsku

B90, Gdańsk

W.A.S.P + Exlibris

Main Stage - Progresja

Tides From Nebula + Materia + Sunnata

Main Stage - Progresja

Quebonafide

Main Stage - Progresja

Kaleo

Main Stage - Progresja

Stick To Your Guns + Being As An Ocean + Silent Planet + …

Noise Stage - Progresja

Ten Years After

Noise Stage - Progresja

Serotonina: Mystic Arts Event

Main Stage - Progresja

Furia + Thaw + Sacrilegium + Licho

Main Stage - Progresja

Testament + Annihilator + Death Angel

Main Stage - Progresja

Gramatik + Pepe

Main Stage - Progresja

Anathema + Alcest

Main Stage - Progresja

Boombox we Wrocławiu

A2, Wrocław

Mastodon + Russian Circles

Main Stage - Progresja

Boombox w Warszawie

Main Stage - Progresja

Boombox w Gdańsku

Stary Maneż, Gdańsk

Udo Dirkschneider + Raven

Main Stage - Progresja

Bonobo + Grandbrothers

Hala Koło, Warszawa

Smolna: Vitalic LIVE

Main Stage - Progresja

Detour 2017: Chainsaw + Exlibris + goście White Highway i …

Noise Stage - Progresja

Kadavar + Mantar + Death Alley

Main Stage - Progresja

Our Last Night + Blessthefall + New Volume + Barbie Sailers

Main Stage - Progresja

Arrested Development – 25th Anniversary Tour

Noise Stage - Progresja

Partyzant Rock: Kult + Zacier + Dzieciuki

Lodowisko Białystok, Białystok

Eluveitie + Amaranthe + The Charm The Fury

Main Stage - Progresja

Kiasmos + We draw A

Main Stage - Progresja

R5 + Jorge Blanco + Ryland

Main Stage - Progresja

Mayhem + Asphyx + Dragged Into Sunlight + Deus Mortem + …

Main Stage - Progresja

Alter Bridge + As Lions

Main Stage - Progresja

Sławomir

Main Stage - Progresja

Machine Gun Kelly

Main Stage - Progresja

Satyricon + Suicidal Angels + Fight The Fight

Main Stage - Progresja

WMW: Brennnessel – Showcase Bluszcz + Suumoo

Grizzly Gin Bar, Warszawa

Wydawnictwo Agora Digital Stage: Linia Nocna + Divines

BARdzo Bardzo, Warszawa

Warsaw Music Week PRO 2017

Centrum Kreatywności, Warszawa

Dajsound: Początek

SPATiF, Warszawa

Sirens Hill

BARdzo Bardzo, Warszawa

WMW Stage currated by Vevo: Buslav + Young Stadium Club

Cafe Kulturalna, Warszawa

Nextpop evening: Salk + Oly. + Milky Wishlake + Jagoda …

SPATiF, Warszawa

WMW: Fonobo – Showcase Heidrik + Cute Mess

Znajomi znajomych, Warszawa

WMW: Danger + Avtomat + Moosak

Main Stage - Progresja

WMW: Tęskno

BARdzo Bardzo, Warszawa

WMW: DakhaBrakha

Main Stage - Progresja

Siesta w drodze: Lura

Main Stage - Progresja

Little Big

Main Stage - Progresja

Seether + Sons of Texas + LTNT

Main Stage - Progresja

Arch Enemy + Jinjer

Main Stage - Progresja

Beth Ditto + Annabel Allum

Main Stage - Progresja

Kayah i Bregović

Main Stage - Progresja

Kayah i Bregović

Main Stage - Progresja

Papa Roach + Heroes Get Remembered

Main Stage - Progresja

The Sisters Of Mercy + The Membranes

Main Stage - Progresja

Wintersun + Whispered + Black Therapy

Main Stage - Progresja

Drug Restaurant

Main Stage - Progresja

The Pineapple Thief feat. Gavin Harrison + Godsticks

Main Stage - Progresja

24K Fan-Meeting and Concert

Main Stage - Progresja

Hard Kicking Fest: Architects + August Burns Red + While …

Main Stage - Progresja

After po koncercie Depeche Mode

Main Stage - Progresja

Suicideboys + Padillion

Main Stage - Progresja

Flying Lotus + Thundercat + Dorian Concept + Jameszoo

Main Stage - Progresja

Killing Joke + Grave Pleasures

Main Stage - Progresja

Eliminacje do Przystanku Woodstock: Kabanos + Acid …

Main Stage - Progresja

Kasia Moś

The Hardkiss

We Are The Future pres. Don Diablo

The Vamps + New Hope Club

Airbag

Koop Oscar Orchestra

Eldo

Chicane: Live Act + Gromee

B.A.P

Mgła + Lvcifyre + Bestial Raids

Nocny Kochanek + Zenek

Chemia + Venflon + Killing Silence + TRT

Chris Travis

Serotonina VI

Main Stage - Progresja

Taco Hemingway

Taco Hemingway

Pain + Dust In Mind

Hatebreed + Dying Fetus + Drown My Day + Tarpan

Tokio Hotel

Perturbator + Nightrun87 + Mazut

Rag’n’Bone Man + Betti

Leningrad: specjalny koncert z okazji 20-lecia zespołu

Agnieszka Chylińska

An Evening with The Neal Morse Band

KAT & Roman Kostrzewski + Dragon + Neuronia

Tory Lanez + Towkio + PlanBe

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox

Triptykon + Secrets Of The Moon + Blaze Of Perdition + …

Deine Lakaien: wyjątkowy koncert akustyczny

Main Stage - Progresja

Roast Popka

Main Stage - Progresja

Sophie Ellis-Bextor

Main Stage - Progresja

Moya Brennan głos Clannad

Main Stage - Progresja

Blues Pills + Agyness B. Marry + The Feral Trees

Main Stage - Progresja

Riverside + goście – dodatkowy koncert

Main Stage - Progresja

Riverside + goście

Main Stage - Progresja

Amenra + Chve + Syndrome

Main Stage - Progresja

Rival Sons

Main Stage - Progresja

Kensington + BEMY

Main Stage - Progresja

Alvaro Soler

Main Stage - Progresja

Kreator + Sepultura + Soilwork + Aborted

Main Stage - Progresja

Alan Walker

Main Stage - Progresja

Night Lovell

Main Stage - Progresja

Trentemøller + TOM And His Computer

Main Stage - Progresja

HammerFall + Gloryhammer + Lancer

Main Stage - Progresja

Epica

Destruction

Klasz Ov The Sejtans XII – Leash Eye + RE:ACT + Death Denied + Fiasko

Suicidal Tendencies

Zacieralia 2017 – X edycja

24K

Crippled Black Phoenix

Okean Elzy

Metalowa Wigilia 2016 – Mayhem

PRO8L3M

Billy Talent + Monster Truck + Dirty Nil

The Game

Blindead + Lonker See + SautruS

Kabanos + Wiewórka Na Drzewie + Chorzy

Amon Amarth

Bokka + Fismoll + Milky Wishlake feat. Oly

Tarja Turunen

Lukas Rieger

Tides From Nebula + Tranquilizer + Moose The Tramp

Vader + Infernal War + Insidius

Jimmy Carr – Stand Up

Above & Beyond

Nothing But Thieves

ScHoolboy Q

Kaliber 44 – XX-Lecie „Księgi Tajemniczej. Prolog”

Nouvelle Vague

Max & Igor Cavalera – Return To Roots + HeadUp

Saxon

Rage

Ian Gillan

Raz Dwa Trzy

Archangelica + Mith

Rhapsody Of Fire

Life of Agony

Overkill

Jacob Collier

Oberschlesien

Tinie Tempah

Hungarica + Pozytywka

Obituary

Zjednoczone Siły Natury – Mech + RSC + Walfad

Partyzan-Rok – Brutto&Lyapis

White Lies + The Shipyard

Dark Funeral

Entombed A.D.

The Winyls + Futurelight

The Mission – afterparty

Inquisition

Delain

Explosions In The Sky + Spoiwo

Enslaved

Imany + Kasia Lins

Yossi Sassi Band

Bi-2

Behemoth + Batushka + Bölzer

Exlibris + ThermiT + Traffic Junky

Skye & Ross from Morcheeba

Katatonia

Animals as Leaders + Materia

Equilibrium

Onslaught

Steel Panther + Afterparty – Guitar Mafia DJs

The Wall Live Orchestra – Pink Floyd Tribiute

Kayah & Goran Bregovic Wedding and Funeral Band + Siostry Matkowskie

My Name

Mastodon + Sunnata

Machine Gun Kelly + Kartky

Milky Chance + Bownik

Oxxxymiron

Gogol Bordello

Blind Guardian

5’Nizza

Steve Vai

Imany

Warsaw Prog Days V: Collage + Haken + Soundforged

Iceland To Poland – Oni

Everlast – jedyny koncert w Polsce!

The Waterboys

One Ok Rock

V Ogólnopolski Zlot Fanów Zespołu Sabaton

Skaldowie – 50-lecie działalności

Marduk

B.A.P

Corruption – XXV Years of Hellyeah! + The Snuff

CocoRosie

Ryszard Wolbach. Night in Harlem

Circle II Circle

Motorpsycho

Jack & Jack + Jakub Kusior

Warsaw Dark Electro Festival 2016

Moderat

Selah Sue + Flirtini

Virgin Snatch – Ten Years in Blood Tour 2016 + Triagonal

Borknagar

Kiasmos + SOTEI

Karma To Burn

Let It Roll on Tour – Optiv + BTK + Emperor + Prolix + AMC

Rodrigo y Gabriela

Amorphis

Nile + Ogotay

Royal Hunt

Symphony X

Oranssi Pazuzu + Non Opus Dei + Fleshworld

Udo Dirkschneider

Cattle Decapitation

Tune

KAT & Roman Kostrzewski + Saratan + Setheist

Votum + Kingcrow + Soul Skeleton

Adrian Belew Power Trio

The Winery Dogs

Michał Rudaś

Helloween

Steve Rothery Band (gitarzysta Marillion z zespołem)

Powerwolf

Exumer

Farben Lehre + The Analogs + Rejestracja + Criminal Tango

Alex Skolnick Trio

Therion

Three Days Grace

24K

Kataklysm

Ignite

Zacieralia 2016 – Płonąca Pyta Nerona + Apteka + Deriglasoff Band + Speculum + WU-HAE + SPEC + Roman Malik + Absurd + Ludojad + Curva Maxima

Zacieralia 2016 – The True Cremaster + Zuch Kazik + GKS + Zacier + Janusz Zdunek + Marienburg + Nocny Kochanek + TPN 25 + Woda Ski Bla

Nowe Sytuacje (zespół członków Republiki)

METALOWA WIGILIA 2015: Triptykon

Arkona + Jar

Carnifex

Liv Kristine feat. Raymond Rohonyi (koncert specjalny, utwory Theatre of Tragedy) + As Night Falls

Kadavar

Illusion + Steel Habit

Dubioza Kolektiv + Killed by Car

Klasz Ov The Sejtans XI – Leash Eye + Venflon + Hellectricity + Steel Habit

Decapitated + Frontside + Materia + Totem

Periphery

Crippled Black Phoenix + Beyond The Event Horizon + Underfate

Samael + Furia + Bloodthrist

Grave

Operation: Mindcrime (projekt Geoffa Tate’a z Queensryche)

Zaz + Bisquit

O. Torvald

Machine Gun Kelly

Diary of Dreams

Wolf Spider + Alastor + Rusted Brain + Incinerator

Uriah Heep + Night Mistress

Caspian

COMA + Call The Sun + Black Radio

Jeremi Sikorski

Carcass

Rykarda Parasol + Stefski&Hutch

Hungarica + Contra Mundum + Pozytywka

Fish

Godspeed You! Black Emperor

Delain

José González

Europe + Coria

Moonspell + afterparty Vampiria & K_101

Leprous

Corruption + Jack Crusher + Pigs in Tank

Apparat

Gazpacho

Antimatter + Beyond the Event Horizon + Thesis

Warsaw Dark Electro Festival 2015: Covenant

Infernal War + Outre + Morthus

Asking Alexandria

Nazareth + Traffic Junky

Stratovarius

Illusion + Afromental + Power Of Trinity + The Sixpounder + Coria

Insomnium

Lilly Hates Roses + Sonia pisze piosenki

Kamelot

The Casualties + Suicidebycop + Garage 11 + Gruzz

Infinite

Folk Fest 2015 – Ensiferum + Netherfell + Valkenrag

GusGus + MIN t

James Arthur

OCN + Asspirine

Die Krupps + Controlled Collapse + Rigor Mortiss

WARSAW PROG-DAYS IV – Spock’s Beard

Spiritual Front

God Is An Astronaut + Spoiwo

Machine Head

Folk Metal Crusade 2015 – Part II – GRAI + Netherfell + Black Velvet Band + Diaboł Boruta + Open Access + Elforg

Lunafly

Blindead + Loch Vostok

Massivefest 2015 – Marduk

Combichrist + Controlled Collapse

Hirax + Steel Habit

Gang Albanii + DJ Rootshot

Terror + Glory Days

The White Buffalo

Marsheaux

DJ’S NIGHT FESTIVAL – Dj TOM NOVY + Kris Levy + Tenessee + Rafael Lambert + Paweł Bobrowski + MG Mastermix + Bogdan Fabiański

Blues Pills + Ampacity + afterparty – Guitar Mafia DJs

Body Count feat. Ice-T + Hope

Okean Elzy

Rise Against + Offensywa

Skull Fist + Hybris

Blaze Bayley + Scream Maker + SteelFire

Midge Ure (Ultravox) & the band

Rotting Christ + Empheris + Atropos

Blind Guardian + Sopor

At The Gates

Dir En Grey

Princess Chelsea

ROME (Jerome Reuter)

Sonata Arctica

Jinjer + Totem

Korpus + Vincent

The Beauty Of Gemina

Covan wake the fuck up – koncert charytatywny – Vesania + Hate + Antigama + Vedonist + Hellecticity + War-saw + Death Denied + Martyrdoom

Kayo Dot + Mekrabah

Imany

Diorama (electronic-set) + Nun

Ozric Tentacles + Serotonina

SBB – Józef Skrzek + Apostolis Anthimos + Jerzy Piotrowski

Satyricon

Nneka

Psyche + Hot Rain

Camouflage + Das Moon

Negură Bunget + Northen Plague

Karin Park + Pola Rise

Folk Metal Crusade – Heathen Foray + Netherfell + Valkenrag + Othalan + Runika + Elforg

Broken Hope

Betrayer + Morthus + Bestiality + Karcharoth

The Brew + Ordalia

Black Veil Brides

Mick Moss (Antimatter) – Acoustic Songbook + Stefski and Hutch

Don Airey (Deep Purple) + Traffic Junky

Death To All

KAT & Roman Kostrzewski + War-Saw

Saszan

Expect Delays Fest 2015 – Tides From Nebula + Sleepmakeswaves + Spoiwo + Besides

The Analogs – XX-lecie + Booze & Glory + Lazy Class

In Mourning + Lacrima + Thunderwar

R.O.I. + Made Of Hate + Molta

Koniec Świata – 15-lecie zespołu

UK

Deine Lakaien + God’s Bow

Hope + Ametria + Lostbone + Spontane

Suicidal Angels

Mark Lanegan Band

Jeremi Sikorski

Bracia Figo Fagot „Dzień Zachlanych. Walentynki dla singli z Braćmi Figo Fagot” + Butelka

Hazael + BloodWritten + Bestiality

Heavy Metal Night V – Mech + Komandos + Iscariota + Krusher + Orange Zebra + Hellhaim

Heavy Metal Night V – Sawblade + Los Unicorns + Strain + Wicked Side + Latające Pięści + Doomrow

Lordi

De/Vision + NUN

Epica

Collage – Moonshine 20th Anniversary Live Show

Dzień Bluesa – Oldbreakout z Natalią Sikorą + Magda Piskorczyk + Lester Kidson Power Trio + Promil Bluesa + Blues Time

Akurat – 20-lecie

Zacieralia – Płonąca Pyta Nerona + Janusz Zdunek + Marienburg + Kazik + Goście + Deriglasoff + Zacier + Kasia i Wojtek + TPN 25 + Deuter + Grupa Pieseek + Krwiokał

Zacieralia – Speculum + GKS + ZUCH KAZIK + Kabanos + Kazik i Kwartet ProForma + Smkkpm ULTRA + VOA + CZZK

Metalowa Wigilia – Moonspell

Percival Schuttenbach (15 rocznica powstania zespołu) + Quo Vadis + In Extremis + North

Kabanos + Night Mistress + PLAN + Neuronspoiler

Klasz Ov The Sejtans X – Leash Eye + Wild Pig + Setheist + Metaliator

Mike Terrana

Tune

Dawid Kwiatkowski

Zaz

Seether + Chemia

Tides From Nebula + Blindead + Merkabah

Al Di Meola

Eluveitie + Skálmöld + Arkona + Forodwaith + Percival Schuttenbach + Helroth

Suicide Silence

Nu’est

Decapitated + Thy Disease + Materia + The Sixpounder

California Breed

Devil in My Pocket

Morbid Angel + Ogotay + Azarath

Vavamuffin + Earl Jacob i Zbóje + Duberman + afterparty z RCSound

Bill Evans & his Soulgrass Band

Cannibal Corpse

Skindred + KNoW

Saxon

Everlast + Bolo

Combichrist

GBH + No Smoki

Kruk + Scream Maker

Dr. John

Xandria + As Night Falls + Circle Waves

Nashville Pussy + Poison Heart + after party

Opeth

Taake

Anathema

Crystal Fighters + Divines

Escape The Fate + HeroinVain

Mikromusic

Jethro Tull’s Martin Barre & Band

Juno Reactor + afterparty

Enter Shikari

Vampiriada

Kat & Roman Kostrzewski – koncert akustyczny

Tribute To Miles Orchestra & Dr.Das (Asian Dub Foundation)

Diary Of Dreams + After-party

OldBreakout – reaktywacja zespołu

Corruption + Virgin Snatch + ThermiT

Quality Control

GRAI + Derwana + Lux Perpetua

VIXX

Carcass + Hazael + Thunderwar

Cryptopsy + Sphere

Led Apple

Tim Ripper Owens + Night Mistress + Scream Maker

Machine Head + The Black Hearts

Kansas

Possessed + Hazael + Centurion + Empheris

Uburen + Helroth + Visions of Tondal + Valkenrag + Phantom Pain

Arch Enemy + Made of Hate + Aterra

LOKA

Jonny Lang + Organek

Kylesa + Sunnata

Enclose

Scorpion Child + Traffic Junky + Rocket Shots

Protest The Hero + Disperse

Philip H. Anselmo & The Illegals + Corruption + J. D. Overdrive

Gojira + Decapitated + Spirit

Vampiriada

Natalia Sikora

Chigaga Group

Order – nowy zespół muzyków Mayhem i Cadaver + Pyorrhoea

Rich Robinson Band + Bartek Miarka Band

Tiny Fingers + Moonglass + Muhu Island

Ed Kowalczyk

Gorguts + Outre

De Trebles

Slough Feg + Panzer Fist

Believe + Nocny Tramwaj + 368km + Gardenia

The Intuition Orchestra

Airbag

Midge Ure (Ultravox)

Night Rider + Exlibris

Blood Ceremony + Octopussy

Crippled Black Phoenix

Marty Friedman & Gus G.

KoLeLu

ADVENTVS TOUR 2014 – Devilish Impressions + Coprolith + Saltus + Soulless Carnage + Lilla Veneda + War-saw

Rock For Children – AC/DC UK + Symfomania

Warsaw Prog Days III – Riverside + Retrospective + Xposure

Warsaw Prog Days III – RPWL

Amon Amarth + Thunderwar

Watain

Zahlada + Egga

Enclose + Killing Silence + The Stray

Ceti + Stamina + Getto + Wiesław Iwasyszyn

Pomianowska & Cybulski & Betley

Antimatter + Lacrima

Fly High! European Tour – heidi.

The White Kites

Gazpacho

Adams

Thunderwar + Bloodthirst + Morthus + Armagh

The Brew

Mosaik

Blaze Bayley + Divine Weep

Live Manifesto: Northern Plague + Cruelty in the garden + Sawblade + Alpha Zero + My Heart In Atrophy

Kruk + Scream Maker + Korpus + Merge Conflict

Polish Independent Live – Chemia + V8 + Mimo Woli

Gorgoroth

The Aristocrats

Naneli Lale

Siddharta + Deyacoda + See You At Midnight

MODZEL + WSŻ + RGM + BARWNE POSTACIE + KONKRET JELONKI + ZSM + WOLSKA MARKA + MIEJSKIE FASCYNACJE + EKU + PRG + MIEJSKI SORT + TWM

Hanimal + Patrick the Pan

Immolation

Old Hard Core Style Festival: M.O.D.

Bewitching The Polonia 2014: Morowe + Mord’A’Stigmata + Thaw

Dawid Kwiatkowski

Eagles & Lions Tour 2014: Primal Fear

Jupiter

Heavy Metal Night IV: The Unicorns + Drunk’n’Rolled + Frost Commander + Prowler + Iscariota + Komandos + Cursed Personality

Fields Of The Nephilim

Mipasi & afterparty ze SKAdyktatorem

Pomianowska & Kiniorski

Rarities Tour 2014: KAT & Roman Kostrzewski

Zacieralia – VII Festiwal Twórczości Żenującej

Transnational Tour 2013: VNV Nation

Marduk + Saratan + Insidius

Leash Eye + J.D. Overdrive + Rusted Brain + Blast You + Gasz

Chainsaw + Frost Commander + Lux Perpetua + Hellhaim + ScreaMaker + Merge Conflict

Kabanos + Less Than Animals + Forbidden District

Closterkeller + CH District + Lecter

Satyricon

Tomek Lipiński & TILT + Dopamina

The Ocean

Planet Of The Abts

De.Vision

ELP Tribute Project

Death

Hetman + Testor + Overload + The Black Horsemen

LOKA

Onslaught

Collage + Soma White

Galahad + Lilith

Ufomammut

The Dillinger Escape Plan

Fish

Antigama + Lostbone + Feto In Fetus + Enhet

Tribute To Miles Orchestra – Tribute To Miles Davis

Leprous + Soma White

Awakening Sun + Unanswered + Final Resistance + Satellite Beaver + Sawblade

Nile

Trivium

Taj Mahal Trio

Pentagram + Belzebong + Octopussy

Orange Goblin

Anathema – An Acoustic Event

Bush + OCN

Gov’t Mule

ZAZ

Solefald + Non Opus Dei + StrommoussHeld + Mind Affliction + Inverted Mind + Visions Of Tondal

Testament + Ogotay

Converge + Calm The Fire + The Dead Goats

Heathen + Rusted Brain

Hate + El Dupa + Saltus + Naumachia + Strommoussheld + Dragon’s Eye + Conquest Icon

King Diamond + Alastor + Hellectricity

The Watch

Septic Flesh

Plunklock

Thermit + Wyrok + Żelazny Mariusz + Screamaker + Komandos

Orchid

Believe + Osada Vida + VotuM

Emmure

Meshuggah + Decapitated + Semantik Punk

Bart Walker

Riverside + Maqama

Korpiklaani

Bleeding Through

Akurat + Michał Łoniewski + DJ Crash

Steve Lukather

Bloodsoaked

Pain Of Salvation

For The Fallen Dreams + Final Sacrifice + Sailor’s Grave

Mesh + Deathcamp Project

Ananke + Frei Warschau + I.O. Project

KAT & Roman Kostrzewski + goście specjalni (Anja Orthodox, Wojciech Hoffmann, Titus) + Night Mistress + Sirius Draconis

Job For A Cowboy

Rotten Sound + The Dead Goats

Threshold + Osada Vida

Deicide

Diabolical + Butelka

Sabaton

Rusted Brain + Harvester Of Sorrow + The Crossroads + Deathinition + Metaliator

Hammer + Kreon + Genital Putrefaction + Roman Kostrzewski + Grzegorz Kupczyk + Krzysztof Oset + Popcorn + Piotr i Wojciech Cugowscy

Turbo + Dragon’s Eye + Night Mistress + Lux Perpetua + Frost Commander

Mech + Less Dress + Strefa Mocnych Wiatrów + Dogbite + Outsane + Red Room + Mind Asylum + Hamak + Departed

Saltus + Abusiveness + Pyorrhoea + Pigface Beauty + Thunderwar

Zacieralia – VI Festiwal Twórczości Żenującej

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj