24K Fan-Meeting and Concert

Hard Kicking Fest: Architects + August Burns Red + While …

After po koncercie Depeche Mode

Suicideboys + Padillion

Przywracamy Tradycję – impreza charytatywna

Flying Lotus + Thundercat + Dorian Concept + Jameszoo

Killing Joke + Grave Pleasures

Eliminacje do Przystanku Woodstock: Kabanos + Acid …

Kasia Moś

The Hardkiss

We Are The Future pres. Don Diablo

The Vamps + New Hope Club

Airbag

Koop Oscar Orchestra

Eldo

Chicane: Live Act + Gromee

B.A.P

Mgła + Lvcifyre + Bestial Raids

Nocny Kochanek + Zenek

Chemia + Venflon + Killing Silence + TRT

Chris Travis

Serotonina VI

Taco Hemingway

Taco Hemingway

Pain + Dust In Mind

Hatebreed + Dying Fetus + Drown My Day + Tarpan

Tokio Hotel

Perturbator + Nightrun87 + Mazut

Rag’n’Bone Man + Betti

Leningrad: specjalny koncert z okazji 20-lecia zespołu

Agnieszka Chylińska

An Evening with The Neal Morse Band

KAT & Roman Kostrzewski + Dragon + Neuronia

Tory Lanez + Towkio + PlanBe

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox

Triptykon + Secrets Of The Moon + Blaze Of Perdition + …

Deine Lakaien: wyjątkowy koncert akustyczny

Roast Popka

Sophie Ellis-Bextor

Moya Brennan głos Clannad

Blues Pills + Agyness B. Marry + The Feral Trees

Riverside + goście – dodatkowy koncert

Riverside + goście

Amenra + Chve + Syndrome

Rival Sons

Kensington + BEMY

Alvaro Soler

Kreator + Sepultura + Soilwork + Aborted

Alan Walker

Night Lovell

Trentemøller + TOM And His Computer

HammerFall + Gloryhammer + Lancer

Epica

Destruction

Klasz Ov The Sejtans XII – Leash Eye + RE:ACT + Death Denied + Fiasko

Suicidal Tendencies

Zacieralia 2017 – X edycja

24K

Crippled Black Phoenix

Okean Elzy

Metalowa Wigilia 2016 – Mayhem

PRO8L3M

Billy Talent + Monster Truck + Dirty Nil

The Game

Blindead + Lonker See + SautruS

Kabanos + Wiewórka Na Drzewie + Chorzy

Amon Amarth

Bokka + Fismoll + Milky Wishlake feat. Oly

Tarja Turunen

Lukas Rieger

Tides From Nebula + Tranquilizer + Moose The Tramp

Vader + Infernal War + Insidius

Jimmy Carr – Stand Up

Above & Beyond

Nothing But Thieves

ScHoolboy Q

Kaliber 44 – XX-Lecie „Księgi Tajemniczej. Prolog”

Nouvelle Vague

Max & Igor Cavalera – Return To Roots + HeadUp

Saxon

Rage

Ian Gillan

Raz Dwa Trzy

Archangelica + Mith

Rhapsody Of Fire

Life of Agony

Overkill

Jacob Collier

Oberschlesien

Tinie Tempah

Hungarica + Pozytywka

Obituary

Zjednoczone Siły Natury – Mech + RSC + Walfad

Partyzan-Rok – Brutto&Lyapis

White Lies + The Shipyard

Dark Funeral

Entombed A.D.

The Winyls + Futurelight

The Mission – afterparty

Inquisition

Delain

Explosions In The Sky + Spoiwo

Enslaved

Imany + Kasia Lins

Yossi Sassi Band

Bi-2

Behemoth + Batushka + Bölzer

Exlibris + ThermiT + Traffic Junky

Skye & Ross from Morcheeba

Katatonia

Animals as Leaders + Materia

Equilibrium

Onslaught

Steel Panther + Afterparty – Guitar Mafia DJs

The Wall Live Orchestra – Pink Floyd Tribiute

Kayah & Goran Bregovic Wedding and Funeral Band + Siostry Matkowskie

My Name

Mastodon + Sunnata

Machine Gun Kelly + Kartky

Milky Chance + Bownik

Oxxxymiron

Gogol Bordello

Blind Guardian

5’Nizza

Steve Vai

Imany

Warsaw Prog Days V: Collage + Haken + Soundforged

Iceland To Poland – Oni

Everlast – jedyny koncert w Polsce!

The Waterboys

One Ok Rock

V Ogólnopolski Zlot Fanów Zespołu Sabaton

Skaldowie – 50-lecie działalności

Marduk

B.A.P

Corruption – XXV Years of Hellyeah! + The Snuff

CocoRosie

Ryszard Wolbach. Night in Harlem

Circle II Circle

Motorpsycho

Jack & Jack + Jakub Kusior

Warsaw Dark Electro Festival 2016

Moderat

Selah Sue + Flirtini

Virgin Snatch – Ten Years in Blood Tour 2016 + Triagonal

Borknagar

Kiasmos + SOTEI

Karma To Burn

Let It Roll on Tour – Optiv + BTK + Emperor + Prolix + AMC

Rodrigo y Gabriela

Amorphis

Nile + Ogotay

Royal Hunt

Symphony X

Oranssi Pazuzu + Non Opus Dei + Fleshworld

Udo Dirkschneider

Cattle Decapitation

Tune

KAT & Roman Kostrzewski + Saratan + Setheist

Votum + Kingcrow + Soul Skeleton

Adrian Belew Power Trio

The Winery Dogs

Michał Rudaś

Helloween

Steve Rothery Band (gitarzysta Marillion z zespołem)

Powerwolf

Exumer

Farben Lehre + The Analogs + Rejestracja + Criminal Tango

Alex Skolnick Trio

Therion

Three Days Grace

24K

Kataklysm

Ignite

Zacieralia 2016 – Płonąca Pyta Nerona + Apteka + Deriglasoff Band + Speculum + WU-HAE + SPEC + Roman Malik + Absurd + Ludojad + Curva Maxima

Zacieralia 2016 – The True Cremaster + Zuch Kazik + GKS + Zacier + Janusz Zdunek + Marienburg + Nocny Kochanek + TPN 25 + Woda Ski Bla

Nowe Sytuacje (zespół członków Republiki)

METALOWA WIGILIA 2015: Triptykon

Arkona + Jar

Carnifex

Liv Kristine feat. Raymond Rohonyi (koncert specjalny, utwory Theatre of Tragedy) + As Night Falls

Kadavar

Illusion + Steel Habit

Dubioza Kolektiv + Killed by Car

Klasz Ov The Sejtans XI – Leash Eye + Venflon + Hellectricity + Steel Habit

Decapitated + Frontside + Materia + Totem

Periphery

Crippled Black Phoenix + Beyond The Event Horizon + Underfate

Samael + Furia + Bloodthrist

Grave

Operation: Mindcrime (projekt Geoffa Tate’a z Queensryche)

Zaz + Bisquit

O. Torvald

Machine Gun Kelly

Diary of Dreams

Wolf Spider + Alastor + Rusted Brain + Incinerator

Uriah Heep + Night Mistress

Caspian

COMA + Call The Sun + Black Radio

Jeremi Sikorski

Carcass

Rykarda Parasol + Stefski&Hutch

Hungarica + Contra Mundum + Pozytywka

Fish

Godspeed You! Black Emperor

Delain

José González

Europe + Coria

Moonspell + afterparty Vampiria & K_101

Leprous

Corruption + Jack Crusher + Pigs in Tank

Apparat

Gazpacho

Antimatter + Beyond the Event Horizon + Thesis

Warsaw Dark Electro Festival 2015: Covenant

Infernal War + Outre + Morthus

Asking Alexandria

Nazareth + Traffic Junky

Stratovarius

Illusion + Afromental + Power Of Trinity + The Sixpounder + Coria

Insomnium

Lilly Hates Roses + Sonia pisze piosenki

Kamelot

The Casualties + Suicidebycop + Garage 11 + Gruzz

Infinite

Folk Fest 2015 – Ensiferum + Netherfell + Valkenrag

GusGus + MIN t

James Arthur

OCN + Asspirine

Die Krupps + Controlled Collapse + Rigor Mortiss

WARSAW PROG-DAYS IV – Spock’s Beard

Spiritual Front

God Is An Astronaut + Spoiwo

Machine Head

Folk Metal Crusade 2015 – Part II – GRAI + Netherfell + Black Velvet Band + Diaboł Boruta + Open Access + Elforg

Lunafly

Blindead + Loch Vostok

Massivefest 2015 – Marduk

Combichrist + Controlled Collapse

Hirax + Steel Habit

Gang Albanii + DJ Rootshot

Terror + Glory Days

The White Buffalo

Marsheaux

DJ’S NIGHT FESTIVAL – Dj TOM NOVY + Kris Levy + Tenessee + Rafael Lambert + Paweł Bobrowski + MG Mastermix + Bogdan Fabiański

Blues Pills + Ampacity + afterparty – Guitar Mafia DJs

Body Count feat. Ice-T + Hope

Okean Elzy

Rise Against + Offensywa

Skull Fist + Hybris

Blaze Bayley + Scream Maker + SteelFire

Midge Ure (Ultravox) & the band

Rotting Christ + Empheris + Atropos

Blind Guardian + Sopor

At The Gates

Dir En Grey

Princess Chelsea

ROME (Jerome Reuter)

Sonata Arctica

Jinjer + Totem

Korpus + Vincent

The Beauty Of Gemina

Covan wake the fuck up – koncert charytatywny – Vesania + Hate + Antigama + Vedonist + Hellecticity + War-saw + Death Denied + Martyrdoom

Kayo Dot + Mekrabah

Imany

Diorama (electronic-set) + Nun

Ozric Tentacles + Serotonina

SBB – Józef Skrzek + Apostolis Anthimos + Jerzy Piotrowski

Satyricon

Nneka

Psyche + Hot Rain

Camouflage + Das Moon

Negură Bunget + Northen Plague

Karin Park + Pola Rise

Folk Metal Crusade – Heathen Foray + Netherfell + Valkenrag + Othalan + Runika + Elforg

Broken Hope

Betrayer + Morthus + Bestiality + Karcharoth

The Brew + Ordalia

Black Veil Brides

Mick Moss (Antimatter) – Acoustic Songbook + Stefski and Hutch

Don Airey (Deep Purple) + Traffic Junky

Death To All

KAT & Roman Kostrzewski + War-Saw

Saszan

Expect Delays Fest 2015 – Tides From Nebula + Sleepmakeswaves + Spoiwo + Besides

The Analogs – XX-lecie + Booze & Glory + Lazy Class

In Mourning + Lacrima + Thunderwar

R.O.I. + Made Of Hate + Molta

Koniec Świata – 15-lecie zespołu

UK

Deine Lakaien + God’s Bow

Hope + Ametria + Lostbone + Spontane

Suicidal Angels

Mark Lanegan Band

Jeremi Sikorski

Bracia Figo Fagot „Dzień Zachlanych. Walentynki dla singli z Braćmi Figo Fagot” + Butelka

Hazael + BloodWritten + Bestiality

Heavy Metal Night V – Mech + Komandos + Iscariota + Krusher + Orange Zebra + Hellhaim

Heavy Metal Night V – Sawblade + Los Unicorns + Strain + Wicked Side + Latające Pięści + Doomrow

Lordi

De/Vision + NUN

Epica

Collage – Moonshine 20th Anniversary Live Show

Dzień Bluesa – Oldbreakout z Natalią Sikorą + Magda Piskorczyk + Lester Kidson Power Trio + Promil Bluesa + Blues Time

Akurat – 20-lecie

Zacieralia – Płonąca Pyta Nerona + Janusz Zdunek + Marienburg + Kazik + Goście + Deriglasoff + Zacier + Kasia i Wojtek + TPN 25 + Deuter + Grupa Pieseek + Krwiokał

Zacieralia – Speculum + GKS + ZUCH KAZIK + Kabanos + Kazik i Kwartet ProForma + Smkkpm ULTRA + VOA + CZZK

Metalowa Wigilia – Moonspell

Percival Schuttenbach (15 rocznica powstania zespołu) + Quo Vadis + In Extremis + North

Kabanos + Night Mistress + PLAN + Neuronspoiler

Klasz Ov The Sejtans X – Leash Eye + Wild Pig + Setheist + Metaliator

Mike Terrana

Tune

Dawid Kwiatkowski

Zaz

Seether + Chemia

Tides From Nebula + Blindead + Merkabah

Al Di Meola

Eluveitie + Skálmöld + Arkona + Forodwaith + Percival Schuttenbach + Helroth

Suicide Silence

Nu’est

Decapitated + Thy Disease + Materia + The Sixpounder

California Breed

Devil in My Pocket

Morbid Angel + Ogotay + Azarath

Vavamuffin + Earl Jacob i Zbóje + Duberman + afterparty z RCSound

Bill Evans & his Soulgrass Band

Cannibal Corpse

Skindred + KNoW

Saxon

Everlast + Bolo

Combichrist

GBH + No Smoki

Kruk + Scream Maker

Dr. John

Xandria + As Night Falls + Circle Waves

Nashville Pussy + Poison Heart + after party

Opeth

Taake

Anathema

Crystal Fighters + Divines

Escape The Fate + HeroinVain

Mikromusic

Jethro Tull’s Martin Barre & Band

Juno Reactor + afterparty

Enter Shikari

Vampiriada

Kat & Roman Kostrzewski – koncert akustyczny

Tribute To Miles Orchestra & Dr.Das (Asian Dub Foundation)

Diary Of Dreams + After-party

OldBreakout – reaktywacja zespołu

Corruption + Virgin Snatch + ThermiT

Quality Control

GRAI + Derwana + Lux Perpetua

VIXX

Carcass + Hazael + Thunderwar

Cryptopsy + Sphere

Led Apple

Tim Ripper Owens + Night Mistress + Scream Maker

Machine Head + The Black Hearts

Kansas

Possessed + Hazael + Centurion + Empheris

Uburen + Helroth + Visions of Tondal + Valkenrag + Phantom Pain

Arch Enemy + Made of Hate + Aterra

LOKA

Jonny Lang + Organek

Kylesa + Sunnata

Enclose

Scorpion Child + Traffic Junky + Rocket Shots

Protest The Hero + Disperse

Philip H. Anselmo & The Illegals + Corruption + J. D. Overdrive

Gojira + Decapitated + Spirit

Vampiriada

Natalia Sikora

Chigaga Group

Order – nowy zespół muzyków Mayhem i Cadaver + Pyorrhoea

Rich Robinson Band + Bartek Miarka Band

Tiny Fingers + Moonglass + Muhu Island

Ed Kowalczyk

Gorguts + Outre

De Trebles

Slough Feg + Panzer Fist

Believe + Nocny Tramwaj + 368km + Gardenia

The Intuition Orchestra

Airbag

Midge Ure (Ultravox)

Night Rider + Exlibris

Blood Ceremony + Octopussy

Crippled Black Phoenix

Marty Friedman & Gus G.

KoLeLu

ADVENTVS TOUR 2014 – Devilish Impressions + Coprolith + Saltus + Soulless Carnage + Lilla Veneda + War-saw

Rock For Children – AC/DC UK + Symfomania

Warsaw Prog Days III – Riverside + Retrospective + Xposure

Warsaw Prog Days III – RPWL

Amon Amarth + Thunderwar

Watain

Zahlada + Egga

Enclose + Killing Silence + The Stray

Ceti + Stamina + Getto + Wiesław Iwasyszyn

Pomianowska & Cybulski & Betley

Antimatter + Lacrima

Fly High! European Tour – heidi.

The White Kites

Gazpacho

Adams

Thunderwar + Bloodthirst + Morthus + Armagh

The Brew

Mosaik

Blaze Bayley + Divine Weep

Live Manifesto: Northern Plague + Cruelty in the garden + Sawblade + Alpha Zero + My Heart In Atrophy

Kruk + Scream Maker + Korpus + Merge Conflict

Polish Independent Live – Chemia + V8 + Mimo Woli

Gorgoroth

The Aristocrats

Naneli Lale

Siddharta + Deyacoda + See You At Midnight

MODZEL + WSŻ + RGM + BARWNE POSTACIE + KONKRET JELONKI + ZSM + WOLSKA MARKA + MIEJSKIE FASCYNACJE + EKU + PRG + MIEJSKI SORT + TWM

Hanimal + Patrick the Pan

Immolation

Old Hard Core Style Festival: M.O.D.

Bewitching The Polonia 2014: Morowe + Mord’A’Stigmata + Thaw

Dawid Kwiatkowski

Eagles & Lions Tour 2014: Primal Fear

Jupiter

Heavy Metal Night IV: The Unicorns + Drunk’n’Rolled + Frost Commander + Prowler + Iscariota + Komandos + Cursed Personality

Fields Of The Nephilim

Mipasi & afterparty ze SKAdyktatorem

Pomianowska & Kiniorski

Rarities Tour 2014: KAT & Roman Kostrzewski

Zacieralia – VII Festiwal Twórczości Żenującej

Transnational Tour 2013: VNV Nation

Marduk + Saratan + Insidius

Leash Eye + J.D. Overdrive + Rusted Brain + Blast You + Gasz

Chainsaw + Frost Commander + Lux Perpetua + Hellhaim + ScreaMaker + Merge Conflict

Kabanos + Less Than Animals + Forbidden District

Closterkeller + CH District + Lecter

Satyricon

Tomek Lipiński & TILT + Dopamina

The Ocean

Planet Of The Abts

De.Vision

ELP Tribute Project

Death

Hetman + Testor + Overload + The Black Horsemen

LOKA

Onslaught

Collage + Soma White

Galahad + Lilith

Ufomammut

The Dillinger Escape Plan

Fish

Antigama + Lostbone + Feto In Fetus + Enhet

Tribute To Miles Orchestra – Tribute To Miles Davis

Leprous + Soma White

Awakening Sun + Unanswered + Final Resistance + Satellite Beaver + Sawblade

Nile

Trivium

Taj Mahal Trio

Pentagram + Belzebong + Octopussy

Orange Goblin

Anathema – An Acoustic Event

Bush + OCN

Gov’t Mule

ZAZ

Solefald + Non Opus Dei + StrommoussHeld + Mind Affliction + Inverted Mind + Visions Of Tondal

Testament + Ogotay

Converge + Calm The Fire + The Dead Goats

Heathen + Rusted Brain

Hate + El Dupa + Saltus + Naumachia + Strommoussheld + Dragon’s Eye + Conquest Icon

King Diamond + Alastor + Hellectricity

The Watch

Septic Flesh

Plunklock

Thermit + Wyrok + Żelazny Mariusz + Screamaker + Komandos

Orchid

Believe + Osada Vida + VotuM

Emmure

Meshuggah + Decapitated + Semantik Punk

Bart Walker

Riverside + Maqama

Korpiklaani

Bleeding Through

Akurat + Michał Łoniewski + DJ Crash

Steve Lukather

Bloodsoaked

Pain Of Salvation

For The Fallen Dreams + Final Sacrifice + Sailor’s Grave

Mesh + Deathcamp Project

Ananke + Frei Warschau + I.O. Project

KAT & Roman Kostrzewski + goście specjalni (Anja Orthodox, Wojciech Hoffmann, Titus) + Night Mistress + Sirius Draconis

Job For A Cowboy

Rotten Sound + The Dead Goats

Threshold + Osada Vida

Deicide

Diabolical + Butelka

Sabaton

Rusted Brain + Harvester Of Sorrow + The Crossroads + Deathinition + Metaliator

Hammer + Kreon + Genital Putrefaction + Roman Kostrzewski + Grzegorz Kupczyk + Krzysztof Oset + Popcorn + Piotr i Wojciech Cugowscy

Turbo + Dragon’s Eye + Night Mistress + Lux Perpetua + Frost Commander

Mech + Less Dress + Strefa Mocnych Wiatrów + Dogbite + Outsane + Red Room + Mind Asylum + Hamak + Departed

Saltus + Abusiveness + Pyorrhoea + Pigface Beauty + Thunderwar

Zacieralia – VI Festiwal Twórczości Żenującej