Skip to main content
Roxie Węgiel + Martyna Cyrko + Martyna Gąsak
data i czas: sobota, 23 września 2023, 17:00
miejsce: Letnia Scena Progresji
adres: Letnia Scena Progresji (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
czasówka:
17:00 - wejście
18:15 - Martyna Gąsak
19:15 - Martyna Cyrko
20:30 - Roxie Węgiel

Mimo że aura za oknem na to nie wskazuje, ale powoli zbliżamy się do jesieni. Więc zanim przyjdzie jesień, uczcijmy to niezwykle gorące, piękne lato i zakończymy je z przytupem!

Burmistrz Krzysztof Strzałkowski wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zapraszają na „Zakończenie lata na Woli” 23 września 2023 roku – imprezę plenerową w ramach której wystąpią Martyna Gąsak i Cyrko, a gwiazdą wieczoru będzie Roxie Węgiel: Letnia Scena Klubu Progresja przy ul. Fort Wola 22 w Warszawie

Wstęp bezpłatny
Wejście na imprezę jest od godz. 17:00.

W imprezowy nastrój wprowadzą nas kreatywne atrakcje, takie jak m.in. warsztaty makijażu scenicznego, gry grupowe oraz losowanie nagród, w którym każdy z naszych gości będzie miał szansę wygrać!

Koncertową część wydarzenia rozpocznie o godz. 18:00 Martyna Gąsak, zwyciężczyni 6. edycji The Voice of Kids Poland. Martyna, jako młoda i początkująca artystka swój talent szlifowała pod okiem mentora Dawida Kwiatkowskiego.

O godz. 19:00 na scenie pojawi się Martyna Cyrko. Wschodząca gwiazda młodego pokolenia i TikToka z ponad 57K obserwujących. „Dama w dresach”, jak sama o sobie mówi, urzeka swoich fanów autentycznością i tekstami z którymi każda młoda osoba może się z łatwością utożsamić. Towarzyszące utworom teledyski pokazują jej codzienność: spotkania z przyjaciółmi, pasje i dobrą zabawę.

Na zakończenie imprezy, o godz. 20:30 wystąpi Roxie Węgiel.

Tej artystki nie musimy przedstawiać – wszyscy znamy ją i jej talent. Roxie Węgiel, czyli m.in. zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids, 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci i trzeciej edycji programu tanecznego Dance Dance Dance oraz Laureatka Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy.

Raz jeszcze zapraszamy wszystkich, a w szczególności mieszkańców Woli, na naszą imprezę

Zbierzcie paczkę swoich znajomych i 23 września o 17:00 spotkajmy się razem na Letniej Scenie Progresji, gdzie razem uczcimy „Zakończenie lata na Woli”!