Skip to main content
data i czas: czwartek, 09 maja 2024, 18:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 249-299
organizator: Winiary Bookings
wiek: 13+
czasówka:
18:00 - wejście EE
18:30 - wejście
19:30 - Whee In
22:00 - VIP

Znana z kpopowego składu Mamamoo piosenkarka Whee In wystąpi 9 maja na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się w warszawskim klubie Progresja!

Whee In to członkini popularnego zespołu kpopowego Mamamoo. W 2018 roku zadebiutowała jako artystka solowa za sprawą singla “Easy”, którym od razu podbiła południowokoreańską listę przebojów. Podobnie było zresztą z kawałkiem “Good Bye” oraz jej pierwszą EPką “Redd”, z której pochodzi największy przebój piosenkarki – “Water Color”. Warto wspomnieć, że wspomniane dwa utwory znalazły swoje miejsce w notowaniu World Digital Songs Sales Billboardu.

Piosenkarka wyróżnia się słodkim, ale unikalnym głosem, wypełnionym wrażliwością. Usłyszycie to na jej najnowszej, debiutanckiej płycie “IN the Mood” z zeszłego roku, a na żywo Whee In dodatkowo porywa publikę za sprawą energicznych układów tanecznych. Nie możecie przegapić jej pierwszego koncertu w Polsce!

BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 14 marca o godzinie 18:00 na www.winiarybookings.pl

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster, Goout, Progresja

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

WHEE IN (Korea Południowa) – k-pop

https://www.instagram.com/whee_inthemood
https://www.tiktok.com/@wheein__themood