Skip to main content

VNV Nation // 10.05.2023

support: Traitrs
Z przykrością informujemy, że koncert VNV Nation zostaje przeniesiony na 10 maja.

Zmiana spowodowana jest problemami z głosem wokalisty, który po konsultacjach z laryngologiem otrzymał zakaz występów przez najbliższy tydzień, przez co koncerty w Kolonii, Berlinie, Warszawie i Pradze niestety się nie odbędą.

W porozumieniu z managmentem jak najszybciej ustaliliśmy nową datę koncertu, który odbędzie się finalnie 10 maja. Bilety na wydarzenie zachowują ważność.
data i czas: środa, 10 maja 2023, 18:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 120-150
organizator: Progresja
czasówka:
18:00 - wejście
19:00 - Traitrs
19:50 - VNV Nation

Progresja zaprasza na jedyny koncert VNV Nation w Polsce!

VNV Nation odwiedzą Polskę w maju 2023 roku w ramach trasy „The Electric Sun Tour”. Koncerty zyskają zupełnie nową, unikalną oprawę wizualną, która w połączeniu z doskonale znanym stylem zespołu gwarantuje niezapomniany wieczór! Emocje, energia i szczerość, które wylewają się z każdego występu Brytyjczyków będą jeszcze większe, ponieważ muzycy są wygłodniali koncertowania po pandemicznej przerwie. Liczymy, że przywitacie VNV Nation gorąco i przekażecie im swoją energię!

Ponad 30 lat na scenie pozwoliło zbudować zespołowi renomę i swój własny, unikalny styl będący połączeniem elektroniki, synthwaveu i popu. Mrok miesza się z melodią, a ludzkie emocje z bezdusznością maszyny. Dyskografię grupy zamyka bardzo ciepło przyjęty przez krytykę i fanów album „Noire” z 2018. Rozpoczynająca się w lutym 2023 roku trasa będzie promowała nowe wydawnictwo zespołu pt. „Electric Sun”. Wyczekujcie pierwszych singli i zapowiedzi!

Przed VNV Nation wystąpią Traitrs z kanadyjskiego Toronto. Melancholia zimnej fali miesza się u nich z post punkową energią, która rozgrzeje Was tego wieczoru!

Koncert obowiązkowy dla fanów takich grup jak: Covenant, Assemblage 23, Apoptygma Berzerk czy Icon Of Coil.