Skip to main content

The HU // 05.11.2022

Sold out
data i czas: sobota, 05 listopada 2022, 18:30
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 119-140
organizator: Knock Out Productions
czasówka: Rozposka godzinowa zostanie podana w późniejszym terminie

The HU zagra trzy listopadowe koncerty w Polsce.

Mongolska grupa powróci do nas ze swoim nowym, drugim albumem studyjnym!
Premiera najnowszego wydawnictwa The HU została zaplanowana na 2 września 2022 roku nakładem wytwórni Better Noise Music. Kilka tygodni później grupa ruszy w europejską trasę koncertową „Black Thunder Tour”, podczas której wystąpi m.in.: w Polsce.
Na koncerty The HU zapraszamy 4 listopada do gdańskiego B90, 5 listopada do warszawskiej Progresji oraz 7 listopada do klubu Studio w Krakowie.

THE HU (Mongolia) folk, folk rock, „hunnu rock”

Znamy już historie zespołów-ciekawostek, których gwiazda zgasła zanim na dobre zdążyła rozbłysnąć, ale ekstrawagancja The Hu nie jest ich jedynym, lecz jednym z wielu atutów. Nafaszerowany mongolskim folklorem heavy metal już parę lat temu podbił cały świat, ale przesympatyczny kwartet nie osiada na laurach, a cały czas próbuje czegoś nowego.

W jednym z wywiadów powiedzieli, że kochają każdy gatunek muzyczny i o ile takie deklaracje w przypadku zwyczajnych ludzi traktuje się z przymrużeniem oka, o tyle ci kolesie naprawdę mogą lubić wszystko. Przez ich numery przetacza się tyle pomysłów, że trudno za nimi nadążyć, ale u The Hu rządzi przede wszystkim dobra melodia. Radzimy zapiąć pasy, bo na żywo te wszystkie smaczki wybrzmiewają jeszcze intensywniej niż w wersjach studyjnych.

https://www.facebook.com/thehuofficial/
https://www.instagram.com/thehuofficial/