Skip to main content
support: Molybaron + Terra
data i czas: niedziela, 24 września 2023, 18:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 99-140
organizator: Knock Out Productions
czasówka:
18:00 - wejście
19:00 - Terra
19:40 - Molybaron
20:40 - Soen

Szwedzi z Soen mają szczególne miejsce w sercach naszej publiki, a wszystko dzięki autorskiemu podejściu do prog metalu – zarówno przebojowemu, jak i melancholijnemu. Za każdą kolejną wizytą grupy w naszym kraju, ich baza fanów się powiększa, stąd też na następny koncert Soen zapraszamy 24 września do warszawskiego klubu Progresja.

SOEN (Szwecja) prog metal

W przyszłym roku Soen wejdzie w drugą dekadę działalności i coś nam podpowiada, że będzie to wejście triumfalne. Szwedzi od samego początku mocno pracowali na swój status, a od czasów “Lykai” z 2017 roku ich notowania stale rosną. Nic dziwnego, bo mają w pełni własny i wsobny przepis na prog metal. Bez dłużyzn, bez niepotrzebnego epatowania techniką. Wielowątkowe aranżacje i skomplikowane zabiegi rytmiczne? Jasne, ale w obowiązkowym pakiecie z ponurymi melodiami oraz energią wywiedzioną z hard rocka czy nawet alt-metalu. Tutaj piosenki zawsze stoją na bardzo wysokim poziomie, a na żywo ów poziom dodatkowo wzrasta.

https://www.facebook.com/SoenMusic
https://www.instagram.com/soenmusic/

MOLYBARON (Francja) alt-metal

Molybaron grają niespełna dziesięć lat, ale już zdążyli otrzeć się o wielkie festiwalowe czy klubowe sceny, dlatego jako kompozytorzy wiedzą, co chcą osiągnąć. Alt-metal autorstwa paryżan jest więc ułożony z najbardziej chwytliwych, a jednocześnie przemyślanych aranżacyjnie patentów. Francuzi chętnie sięgają po refreny w konwencji “larger-than-life”, uzupełniają to zadziornymi riffami z żelazną rytmiką i oczywiście suto zaprawiają ten gar aspiracji i inspiracji świetnymi melodiami. Do tego mają w sobie także odrobinę progresywnej duszy. Nie brzmi wam to jak idealna propozycja koncertowa?

https://www.facebook.com/molybaron/about
https://www.instagram.com/molybaron/

https://www.youtube.com/watch?v=tzOlFx7n1NQ

TERRA (Włochy) prog rock, atmospheric rock

Terra zadebiutowała dopiero w zeszłym roku, ale kompozytorską grację ma już opanowaną na poziomie godnym starych wyjadaczy. Sami szufladkują to, co robią jako plemienny rock i trzeba przyznać, że robią wszystko, by dowieść trafności tego hasła, często wpadając w niezmącony trans lub oferując wszelkiej maści melodyjne dłużyzny i zawiłe partie gitarowe. Jednocześnie dbają także o odpowiedni poziom ciężaru i generalnie nie pozwalają sobie na stagnację. Takiego prog metalu nam trzeba!

https://www.facebook.com/WELCOMETOTERRA
https://www.instagram.com/welcometoterra/

Zapraszają
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod