Skip to main content
support: All For Metal
data i czas: czwartek, 21 marca 2024, 18:30
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 109-130
organizator: Knock Out Productions
czasówka:
18:30 - wejście
19:00 - All For Metal
20:15 - Lordi

Fińskie heavymetalowe straszydła zagrają 21 marca w Warszawie, a wkrótce ogłosimy także ich gości specjalnych!

Lordi jest jak oldschoolowy horror – wiecie, czego się spodziewać i bawicie się przednio. Jedna z najbarwniejszych metalowych załóg w Europie wydała nowy album na początku tego roku – “Screem Writers Guild”.

LORDI (Finlandia) heavy metal, hard rock

Kiedy w 2006 roku wygrali Eurowizję za sprawą kultowego już “Hard Rock Hallelujah”, zwróciły się na nich oczy całego świata i od tamtej pory niewiele się zmieniło. Lordi wciąż budzi radość i wciąż ściąga tłumy fanów na koncertach. Jak wygląda ich bezbłędna formuła? Bardzo skutecznie – bo do tego scenicznego anturażu, który z miejsca zakodowuje się w pamięci, dodajemy nastawiony na walor hitu heavy metal oraz hard rock. Słowem: Finowie zapewniają maksimum rozrywki, bo wrażenia wizualne pozostają wyjątkowe, a do nich dochodzą numery, które siłą rzeczy nucicie pod nosem. Choć na żywo będziecie je raczej głośno wyrykiwać razem z zespołem. Gwarantujemy, że dostaniecie show z gatunku tych nie do zapomnienia.

https://www.facebook.com/LordiOfficial
https://www.instagram.com/lordiofficial/

ALL FOR METAL (Włochy / Niemcy) heavy metal

W tytule zeszłorocznej debiutanckiej płyty bez cienia zwątpienia nazywają siebie legendami. Mocna deklaracja, ale z takimi hitami faktycznie mają okazję przedostać się do heavymetalowego panteonu. To piękny hołd złożony klasyce gatunku bez jednoczesnego udawania, że nie żyjemy w obecnych czasach. Znajdziecie tu i Manowar, i odrobinę Amon Amarth; i ciężar, i sprytne rozwiązania melodyczne – niemalże folkowe. Kreatywność, dobra zabawa oraz oczywiście metal do kwadratu, tego od nich oczekujcie.

Bilety oraz pakiety VIP* będą dostępne od 19 grudnia (10:00) na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
*tylko na stronie zespołu!

Zapraszają:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod