Skip to main content

Little Big // 21.11.2022

Sold out
data i czas: poniedziałek, 21 listopada 2022, 19:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 135-150
organizator: Winiary Bookings
wiek: 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
czasówka:
19:00 - bramka
20:30 - start koncertu

Little Big wracają do Polski! Po 3 letniej przerwie grupa wystąpi na dwóch klubowych koncertach, które odbędą się 12 listopada w krakowskim Studio oraz 21 listopada w warszawskiej Progresji!

Little Big od wielu lat podbijają parkiety na całym świecie. Mają na koncie cztery albumy studyjne, kilkanaście fantastycznych klipów satyrycznych oraz miliony odsłon na platformach streamingowych. Od początku swojej kariery znakomicie odnajdują się w mediach społecznościowych nawiązując do narodowych stereotypów w Rosji. Jednym z pierwszych bardzo popularnych hitów był utwór “From Russia With Love”, który najpierw pokochała Europa wschodnia, a następnie cały kontynent. Przez lata swoich dokonań zgrany kolektyw stał się czołówką światowego rave’u.

Wydany w październiku 2018 roku trzeci album studyjny „Antipositive, Pt.2” błyskawicznie wskoczył na numer #3 na rosyjskiej liście Apple Music, a teledysk do numeru „Skibidi” stał się sensacją w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Taniec z klipu długo utrzymywał się jako viral na całym świecie. Obecnie numer ma 633 miliony wyświetleń na Youtube.

Little Big mogą pochwalić się również występami na największych festiwalach muzycznych w Europie tj: Sziget, Dour, Lowlands, Paaspop, Couvre Feu, Motocultor oraz udziałem w konkursie Eurowizji 2020, gdzie zaprezentowali utwór “Uno”.

Wśród inspiracji grupy znajdują się tacy artyści jak: The Prodigy, Scooter, Cannibal Corpse, Nirvana czy DJ Paul.

Na jesiennej trasie na pewno nie zabraknie także najnowszych singli Little Big – “Generation Cancellation”, “A Lot of Money” czy “WE ARE LITTLE BIG”!

LITTLE BIG – rave
https://www.facebook.com/littlebigbandofficial
https://littlebig.band/
https://www.instagram.com/littlebigband/