Skip to main content
Goście specjalni: Rosalie. & secret guest
Sold out
Uwaga: z nieprzewidzianych powodów osobistych Ralph Kaminsky musiał odwołać swój udział w koncercie jako gość specjalny.
data i czas: sobota, 09 grudnia 2023, 19:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 100-150
organizator: Progresja, Fabryka Rozgłosu
czasówka:
19:00 - wejście
20:00 - start

TO KONIEC!
KAMP! wyruszył w ostatnią trasę 360º ENDLESS PARTY, a po jej zakończeniu przestaje istnieć.

Dziękujemy, że byliście z nami przez te wszystkie lata i zapraszamy do wspólnego celebrowania, a będzie to nasze najbardziej imprezowe wcielenie ever!

Po koncertowej wiośnie i festiwalowym lecie zaczynamy kolejny etap ENDLESS PARTY!

Przed nami kilkadziesiąt niepowtarzalnych setów, ze zmienną tracklistą, na której pojawią się numery ze wszystkich etapów naszej działalności. Małe i duże hity w podrasowanych wersjach, a całość będzie trwała minimum 2 godziny.

Jesteśmy w szczytowej formie koncertowej. Będzie bardzo tanecznie, bardzo emocjonalnie i wszędzie gdzie to możliwe w formacie 360º. Specjalnie na tę trasę stworzyliśmy scenę i oświetlenie, które stawiamy na środku klubu, żeby być z Wami jak najbliżej! Wiemy, że są miasta i miejsca bliskie naszemu sercu, w których nie uda się zagrać 360º, zagramy i tam, klasycznie, na scenie klubu. Celebrujemy zamknięcie pięknego etapu naszej muzycznej drogi!
Expect the unexpected.

Oto trzy pierwsze miasta jesiennej części trasy. Wkrótce kolejne głoszenia!

04.11 WROCŁAW, A2
10.11 POZNAŃ, TAMA
09.12 WARSZAWA, PROGRESJA

Uwaga: z nieprzewidzianych powodów osobistych Ralph Kaminsky musiał odwołać swój udział w koncercie jako gość specjalny.