Skip to main content
support: Franek Warzywa i Młody Budda
Sold out
data i czas: środa, 15 listopada 2023, 18:00
miejsce: Progresja – Main Stage
adres: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
cena: 99
organizator: Charm Music
czasówka:
18:00 - wejście
19:00 - Franek Warzywa i Młody Budda
20:00 - Joker Out

Joker Out pochodzą ze Słowenii i są tegorocznym odkryciem Konkursu Piosenki Eurowizji. Wystąpili w Liverpoolu, śpiewając w ojczystym języku energetyczny kawałek „Carpe Diem”, który cieszy się ogromną popularnością i podbija listy przebojów.

Zespół powstał w 2016 roku, a w 2021 roku wydał swój debiutancki album Umazane Misli. Płyta zyskała uznanie i popularność wśród odbiorców ustanawiając rekordy streamingu w kraju oraz przynosząc grupie nagrody Artist of the Year w 2021 i 2022 roku a także Song of the Year Award w 2021. Joker Out zostali najlepiej sprzedającymi się artystami w Słowenii w 2022 roku. Kolejny album Demoni [2022] dzięki swojemu unikatowemu brzmieniu i energicznej muzyce również okazał się ogromnym sukcesem. Warty uwagi jest także utwór “New Wave”, który powstał we współpracy z kultowym Elvisem Costello.

Grupa w składzie: Bojan (wokal), Kris (gitara), Jan (gitara), Nace (bas) i Jure (perkusja) jest jednym z najpopularniejszych zespołów w Słowenii i krajach bałkańskich. Dzięki niesamowitej energii i charyzmie grupy ich koncerty przyciągają liczną publiczność.

Joker Out przyjedzie do Polski już 15 listopada i zagra w warszawskim klubie Progresja.

Franek Warzywa i Młody Budda wspólnie tworzą komediowy, surrealistyczny pop o chodzeniu do szkoły, życiu pozaziemskim, zdrowym stylu życia i tytułowych warzywach. Franek Warzywa śpiewa, Młody Budda robi muzykę. Razem tworzą duet, który nie zamyka się w obrębie jednego gatunku. Pop, hip hop, post punk, techno: w ich twórczości każdy znajdzie coś dla siebie. W 2023 r. wydali EP-kę Wykopki, która odbiła się szerokim echem, zyskując wzmiankę u znanego amerykańskiego vlogera muzycznego Anthony’ego Fantano.
Zachęcamy do zapoznania się z twórczością Franka Warzywa i Młodego Buddy poniżej: https://open.spotify.com/artist/4gh7DVwvptUXnKdHUpTsZ9