Skip to main content
Sold out
data i czas: piątek, 06 października 2023, 19:30
miejsce: Studio S1 Polskiego Radia w Warszawie
adres: Studio S1 Polskiego Radia w Warszawie (Zygmunta Modzelewskiego 59, 00-977 Warszawa)
cena: 100-150
organizator: Gondwana Records, Von Der Haardt, Fabryka Rozgłosu
czasówka:
19:30 - wejście
20:00 - start

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was na specjalne wydarzenie, w związku z premierą mojej najnowszej płyty „Ghosts”, które odbędzie się 6 października w Studiu Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

Polskie Radio stało się na przełomie ostatnich lat ważnym miejscem dla moich nagrań ze względu na jego wyjątkową atmosferę, doskonałe walory akustyczne i możliwość niesamowitego skupienia.

Miałam przyjemność pracować tam z wieloma wybitnymi muzykami z Polski, ale i z zagranicy, którzy podobnie jak ja w mgnieniu oka byli oczarowani magią tego miejsca. W taki sposób powstało wiele ważnych dla mnie nagrań do teatru i filmów, jak również do najnowszego albumu. Polskie Radio oferuje wiele przestrzeni, ale tym razem skupiłam się na dwóch szczególnych studiach: S4, gdzie nagraliśmy kontrabas i Mooga oraz największej – S1, słynnej ze swojej znakomitej akustyki, gdzie zebraliśmy duży zespół smyczkowy. Dlatego też, tak bardzo cieszę się, że mogę zaprosić Was na wydarzenie, które odbędzie się dokładnie w miejscu powstawania „Ghosts”.

Bardzo długo zastanawiałam się nad właściwą formułą dla tego wieczoru i w jaki sposób podkreślić moje marzenie o świętowaniu muzyki i ludzi, których połączyła.

Najlepszym przykładem tego są nagrania, podczas których, otwieramy przed drugim człowiekiem cały nasz prywatny wszechświat, a to wszystko dzięki muzyce i dźwiękom. Chciałabym podzielić się z moimi słuchaczami tym uczuciem – tymi, którzy pojawią się 6 października w Warszawie, oraz wszystkim pozostałym, których zapraszam już tydzień później (14 października) na transmisję całego wydarzenia.

Wieczór będzie składał się z dwóch części: koncertu, który wykonamy w specjalnym powiększonym składzie oraz rozmowie o płycie i muzyce, którą poprowadzi DJ Mari* z wytwórni wydającej mojej płyty – Gondwana Records. Do dyskusji dołączy także mój wieloletni partner w pracy nad nagraniami, wybitny islandzki kompozytor i producent Viktor Arnason.

Całe wydarzenie będzie nagrywane i z tego względu zdecydowaliśmy się, że odbędzie się w języku angielskim.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Bilety „scena” to ściśle limitowana pula biletów zapewniająca miejsca siedzące bezpośrednio na scenie (bez krzesła), wokół artystów.
Bilety „regular” to miejsca siedzące na widowni.

Album Launch Live Event

Friday 6th October 2023
20:00 (CEST)
Studio S1 of Polish Radio in Warsaw

Album Launch Online Event

Saturday 14th October
21.00 (CEST)
Gondwana Records’ YouTube Channel