Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 215-644 Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
ticketclub.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Pierwsza solowa trasa członka zespołu Block B!

My Music Taste z przyjemnością zaprasza na koncert południowokoreańskiego rapera Zico. Jest to także członek popularnego kpopowego zespołu Block B. Muzyk wystąpi w warszawskiej Progresji w ramach trasy “King of the Zungle” już 3. października o godzinie 20:00.

Bilety online: https://goout.net/pl/bilety/zico/uhvc/
Bilety kolekcjonerskie: https://ticketclub.pl/wydarzenia/wydarzenie-muzyczne/zico-progresja-388/

Będzie to wyjątkowa trasa, która powstała niejako na życzenie fanów. Miejsca koncertów zostały wybrane zgodnie ze zgłoszonym zapotrzebowaniem od wielbicieli artysty. Co więcej Zico i My Music Taste będą wciąż dodawać kolejne miejsca na trasie bazując na zgłoszeniach od fanów, które można przesyłać za pomocą strony http://mmt.fans/0ObW.

Od debiutu w 2011 roku w roli członka zespołu Block B Zico wciąż się rozwija już nie tylko jako piosenkarz i raper, ale także jako kompozytor, producent i autor licznych hitów. Współpracował z gronem topowych artystów takich jak m.in. Crush and Dean, umacniając się na koreańskiej scenie hip-hopowej i nie tylko. Dowodem tego jest jego 3. miejsce na Billboard’s World Digital Songs Chart, co sprawiło, że stał się najlepiej sprzedającym się kpopowym artystą w USA.

Więcej informacji na temat trasy ZICO “King Of the Zungle” znaleźć można na stronie https://mmt.fans/0XCi oraz na social mediach MyMusicTaste.

VVIP zawiera hi-touche i możliwość wejścia do strefy VVIP
GA1 wchodzą w drugiej kolejności (do strefy GA1)
GA2 wchodzą w trzeciej kolejności (do strefy GA2)

ZICO “King Of the Zungle” Tour:

September 26 – Madrid, Spain – Sala Riviera
September 28 – London, UK – O2 Shepherd’s Bush Empire
September 30 – Berlin, Germany – Columbiahalle
October 3 – Warsaw, Poland – Progresja
October 6 – Amsterdam, Netherlands – Melkweg
October 7 – Moscow, Russia – Glavclub

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj