Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe 14+ Bilety 35-60 Rozpiska 19:00-20:30 - otwarcie drzwi + warm up Leo S
21:00 - start koncertu
Sprzedaż biletów
goingapp.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Misja „Internaziomal” została oficjalnie rozpoczęta! Kolejny cel na jesienno-zimowej trasie Żabsona to warszawska Progresja.

Tym razem spotkamy się w mieście, które nie tylko pełni funkcję siedziby agencji, ale jest także główną kryjówką naszego CEO. „Internaziomal” to album oparty w dużej mierze na kolaboracjach, jego misją jest łączenie ludzi z różnych środowisk i części świata, o czym będziecie mogli się przekonać na warszawskim koncercie.

Sygnał satelitarny został wysłany do wszystkich Internaziomali, dlatego śledźcie wydarzenie, bo co kilka dni będziemy zdradzać szczegóły i prezentować sylwetki kooperujących agentów. Przed Wami po za Żabsonem pojawi się cały szereg tak samo nietuzinkowych co wspaniałych gości, którzy razem zgotują show jakiego jeszcze nie widzieliście!

Wstęp na koncert 14+ za pisemną zgodą rodzica.
Poniżej 14 lat – wymagana obecność prawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://tinyurl.com/yd4u7f37

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj