Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Letnia Scena Progresji, Warszawa Adres Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Rozpiska 12:00 - start
18:00 - koniec
Dodatkowe informacje Wstęp wolny Linki Wydarzenie na Facebooku

Klub Progresja zaprasza na wyprzedaż garażową i dzień śliwki #naWoli!

Tym razem przygotowaliśmy dla Was wyprzedaż garażową, na której będziecie mogli sprzedać niepotrzebne rzeczy, a od sąsiadów kupić prawdziwe perełki! Dodatkowo będziemy świętować Dzień Śliwki, dlatego przygotowaliśmy dla Was alkohol i przekąski z tym owocem!

Wpisowe dla wystawców 10 zł.
Rezerwacje: https://goout.net/pl/bilety/wyprzedaz-garazowa-i-swiatowy-dzien-sliwki-nawoli/gotj/
Wstęp wolny.

☀️ Plener
☀️ Leżaki
☀️ Mini-plaża
☀️ Boisko do siatkówki
☀️ Pyszne napoje i zestawy dla dzieci
☀️ Festiwalowa atmosfera
☀️ Wyprzedaż garażowa
☀️ Śliwkowe przekąski i alkohol

Wiedzieliście, że na Woli jest nowa plaża? Zabierzcie kocyki i sprawdźcie świeżą letnią miejscówkę za klubem Progresja! Możecie wpaść do nas na rowerze, miło spędzić czas z rodziną, swoimi zwierzakami i… poznać Wolę z nowej strony!

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj