Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety siedzące 99-139 Linki Wydarzenie na Facebooku

Zespól Wilki w zeszłym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych wyzwań. Muzycy postanowili zagrać akustyczna trasę koncertową z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich. Wilki Akustycznie 2018, to zupełnie nowy projekt zespołu oraz muzyków OSG, zawierający największe przeboje w nowych aranżacjach, wzbogacone miedzy innymi brzmieniem wiolonczeli i marimby. Nad częścią artystyczną projektu czuwają Robert Gawliński lider zespołu Wilki i dyrygent Andrzej Szczypiorski. Aranżacjami akustycznymi największych przebojów zajął się Marcin Szczypiorski, który w przeszłości stworzył aranżacje do projektów symfonicznych zespołów Lady Pank, Coma, Czerwone Gitary oraz trasy akustycznej „Power Off” zespołu Coma.

Koncert poprowadzi Monika Gawlińska.

„Zwykle gramy wielkie plenerowe koncerty, podczas których publiczność oczekuje piosenek, przy których można poskakać, wyszaleć się. Lubimy tą energię i chętnie bierzemy udział w takich imprezach, ale brakuje mi takiego bliskiego kontaktu z ludźmi, kiedy mogę spojrzeć w oczy swoim fanom. Wielu z nich pytało mnie kiedy zagramy koncerty biletowane, na które przyjdą wyłącznie ci, którzy chcą posłuchać Wilków, więc pomyślałem że to dobry moment. Jeszcze w latach 90-tych nagraliśmy płytę akustyczna, pod tytułem Acousticus Rockus, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, później zostaliśmy zaproszeni do koncertu MTV Unplugged, wiec powrót do akustycznych brzmień jest jak najbardziej naturalnym procesem” – mówi Robert Gawliński.

Bilety:
InterTicket Polska
https://www.interticket.pl/program/wilki-akustycznie-4048

oraz w punktach stacjonarnych

AKR S.A., ul. Zgrupowania Żmija 19a, 01-875 Warszawa
Noble Concierge, ul. Domaniewska 39b, 02-675 Warszawa
BIG Holiday, ul.Wałowa 7, 26-600 Radom
Omnimedia, ul. Podwalale 17/11, 02-252 Warszawa
Hala Targowa WOLA, ul. Człuchowska 25, 01-360 Warszawa

Lista punktów sprzedaży stacjonarnej w całej Polsce dostępna na:
https://www.interticket.pl/partners

Organizator:
Agencja Artystyczna Perspektywy

www.agencjaperspektywy.pl

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj