Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 90-100 Rozpiska 18:00 - drzwi
19:30 - Exlibris
20:30 - WASP
Sprzedaż biletów
knockoutprod.net
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Nastąpiła mała zmiana w koncertowym line-upie warszawskiego koncertu W.A.S.P.

Niestety grupa Beast In Black była zmuszona odwołać wszystkie występy na trasie koncertowej u boku W.A.S.P.. Zamiast grupy z Finlandii, w Warszawie wystąpi Exlibris.
Na koncert zapraszamy 25 listopada do warszawskiego klubu Progresja. Z okazji 25. rocznicy wydania „The Crimson Idol”, W.A.S.P. zagra na żywo wszystkie utwory z wspomnianego albumu. Koncertowy set zostanie uzupełniony dodatkowo o trzy kompozycje, które w zamyśle lidera grupy Blackiego Lawlessa miały się znaleźć na koncepcyjnym materiale. Drugą część show uzupełnią największe hity zespołu z „Blind In Texas” i „I Wanna Be Somebody” na czele.

W.A.S.P. (USA) hard rock, heavy metal

W 1982 roku, czyli równo 35 lat temu, charyzmatyczny nowojorczyk Blackie Lawless (naprawdę Steven Duren, mający wcześniej krótki flirt z New York Dolls) założył w Los Angeles zespół W.A.S.P. Parę lat później kapela miała już na swoim koncie złote i platynowe płyty, stanowiła awangardę melodyjnego rocka/hard rocka/metalu rodem z Kalifornii, a muzycy mieli reputację wariatów (rzucali w publikę surowym mięsem i pili krew), degeneratów i zboczeńców, których interesują tylko alkohol, narkotyki i łatwe dziewczyny, konsumowane w dużych ilościach. Od lat ten sposób życia W.A.S.P. nie dotyczy. Nie tylko dlatego, że zmienił się skład, i to nie raz, lecz głównie dlatego, że Blackie przeszedł nawrócenie religijne i jego postępowanie determinowane jest dekalogiem. Sorry, taki mamy klimat, że „Animal (Fuck Like A Beast)” na żywo już nie usłyszycie. Ale głos lider zespołu wciąż ma jedyny w swoim rodzaju, a i umiejętności pisania dobrej muzyki mu nie odebrano, czego dowodem znakomicie przyjęty album „Golgotha” z 2015 roku.

Rok 2017 to nie tylko rocznica powstania W.A.S.P. To również ćwierćwiecze kultowej płyty „The Crimson Idol”, koncepcyjnego wydawnictwa, którym Blackie udowodnił światu, że o poważnych sprawach też pisać umie. Do tego w studiu miał wsparcie świetnego perkusisty Frankiego Banalli. Z okazji jubileuszu W.A.S.P. wykona na najbliższej trasie koncertowej płytę „The Crimson Idol” w całości! Do tego w setliście znajdą się trzy piosenki, które w zamyśle Lawlessa miały trafić na album, lecz ostatecznie się na nim nie znalazły. Opowieść o gwieździe rocka Jonathanie to nie wszystko. Blackie z kapelą podzieli koncert na dwa sety. W drugim zabrzmią największe hity W.A.S.P. z „Blind In Texas” i „I Wanna Be Somebody” na czele. Zapowiada się naprawdę wyjątkowe przeżycie dla fanów zespołu.
Sprawdź, jeśli lubisz: Twisted Sister, Lizzy Borden, Motley Crue, Judas Priest, Ozzy Osbourne…
http://www.waspnation.com
https://www.facebook.com/W.A.S.P.Nation

EXLIBRIS (Polska/Finlandia) heavy metal

Exlibris to heavy metalowy zespół z Warszawy, działający na scenie od 2003 roku, łączący w swej muzyce klasyczne metalowe riffy z niebanalnymi formami i symfonicznym rozmachem. Na koncie mają dotychczas dwa albumy (w tym jeden wyróżniony tytułem Albumu Miesiąca przez magazyn Metal Hammer) i koncertowe DVD. Dzielili scenę z zespołami takimi jak Def Leppard, Primal Fear, Steel Panther, czy Lordi.
Od 2016 – za sprawą dołączenia do zespołu fińskiego wokalisty Riku Turunena – Exlibris funkcjonuje w składzie międzynarodowym. Obecnie zespół jest jest w ostatniej fazie produkcji nowego albumu p.t. „Innertia”, który ukaże się w przyszłym roku i będzie zdecydowanie najmocniejszym z dotychczasowych dokonań grupy.

www.exlibrisband.com
www.facebook.com/exlibrisband

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj