Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe do 13 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Bilety 79-99 Sprzedaż biletów
biletomat.pl
empik
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
big-idea.eu
Linki Wydarzenie na Facebooku

Choć niespełna 20-letni, Tripple Red już zdążył zrobić sporo zamieszania na scenie. Jego konto muzyczne to na razie ledwie jeden album i szeregów EP, pomimo tego jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk na współczesnej scenie raperskiej. Najlepszym tego dowodem niech będą topowe miejsca na listach sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Nowej Zelandii.

Dopieszczone bity mieszają się z zapadającym w pamięć wokalem tworząc niepowtarzalną, melancholijno-refleksyjną mieszankę tak bardzo charakterystyczną dla emocjonalnego rapu. Muzyk ma również na koncie współpracę z takimi nazwiskami jak Travis Scott, Young Thug, 6ix9ine, Alison Wonderland czy Julia Michaels.
Autor hitów „Dark Knight Dummo”, “Taking a Walk”, “Love Scars” oraz “Topanga” 9 lipca po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Młody raper pojawi się w warszawskiej Progresji i oprócz znanych wszystkim fanom hip-hopu przebojów, zaprezentuje materiał ze zbliżającego się wydawnictwa “Immortal”.

Na koncert zaprasza agencja Big Idea!

Kup bilet

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj