Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 95-130 Rozpiska 19:00 - drzwi/doors
20:00 - 20:35 Padillion
20:40 - 22:00 $uicideboy$
Sprzedaż biletów
goout.net
progresja.com
suicideboystour.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Prognoza pogody według agencji Booking Machine zapowiada gorący i pochmurny lipiec w miarę przemieszczania się nad wschodnią Europę ciężkiego frontu znad oceanu. Suicideboys w końcu przybywają na Stary Kontynent. Po tym jak odwiedzą Polskę, Czechy i kraje bałtyckie po raz pierwszy udadzą się do Moskwy i St.Petersburga.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj