Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Organizator fource.pl Bilety Odwołany Linki Wydarzenie na Facebooku

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną koncert SOFI TUKKER w Progresja niestety zostaje odwołany. Każdy kto zakupił bilet, dostanie maila z informacją, co należy zrobić, aby otrzymać zwrot. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprowadzić SOFI TUKKER do Polski jak najszybciej!
– Fource.pl

‐–‐———–

Po doskonałym, wyprzedanym koncercie w marcu 2019 roku Sofi Tukker powracają! Duet, który ma na koncie dwie nominacje do Grammy, zawita do Progresji by przedstawić swoją najnowszą, długo wyczekiwaną EPkę, „Dancing On The People” i największe hity, takie jak „Drinkee” i „That’s It (I’m Crazy)”.

Unikatowa muzyka i styl zespołu gwarantuje przeżycie muzyczne na najwyższym poziomie. Utwory skrojone idealnie za równo do tańczenia jak i wsłuchiwania się w kolejne dźwięki wypełnią szczelnie klub i Wasze uszy. Piękne wokale, hipnotyzujący beat – to wszystko oznacza nieziemski klimat zbliżającego się koncertu!

Pozwólcie sobie na odrobinę ulotnej przyjemności przy dźwiękach muzyki Sofi Tukker – widzimy się pod koniec kwietnia w Progresji!

FAQ: http://bit.ly/FourceFAQ
REGULAMIN: http://bit.ly/FourceRegulamin
ZGODA RODZICÓW: http://bit.ly/FourceZgoda

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj