Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 160-550 Rozpiska 17:00 VIP event
18:30 - drzwi VIP
19:00 - drzwi GA
19:30 - SF9
21:45 - Hi-touch
Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com

SF9 to topowa grupa k-popowa z zestawienia Billboard 2019. Obecnie zespół rusza w europejską trasę. Jednym z koncertów będzie występ w warszawskiej Progresji. Zespół będzie promował swój najnowszy album Narcissus wydany w lutym.

SF9 jest dziewięcioosobowym zespołem powstałym w Korei Południowej w październiku 2016 roku. W skład zespołu wchodzą: In Seong, Young Bin, Jae Yoon, Da Won, Zu Ho, Ro Woon, Tae Yang, Hwi Young i Cha Ni.

Zorganizowanie europejsko-amerykańska było możliwe dzięki bardzo intensywnemu zaangażowaniu fanów oraz nowemu rozwiązaniu technologicznemu zaproponowanemu przez agencję i globalny serwis MyMusicTaste. Na dedykowanej fanom platformie wielbiciele k-popu proszą swoich ulubionych artystów o występ na żywo w swoich miastach, a ci ruszają w trasę.

Jeśli ktoś zgłosi zapotrzebowanie na koncert SF9 w Warszawie na MyMusicTaste, dostaje unikalny kod promocyjny jednorazowego użytku, który zostaje wysłany na zarejestrowany przez MMT adres e-mail i numer telefonu. Kod upoważnia do 10% zniżki na bilet na koncert.

Exclusive TasteMaker benefit info:
• Presale access + 10% discount off 2 tickets
• Presale ticket vendor: GoOut
• Presale start date and time: March 11 at 10:00 AM
• Presale end date and time: March 13 at 09:00 AM
• Instructions to access TasteMaker benefits will be sent to MMT-registered email address before tickets go on sale!

General ticket sale info:

• General sale ticket vendor: GoOut
• General sale start date and time: March 13 at 10:00 AM

Top 10 TasteMaker benefit info:
• 2 free VIP tickets

What is a TasteMaker?

Anyone who makes a campaign on MyMusicTaste is called a TasteMaker. If a campaign becomes an actual event, such as this show, TasteMakers get special benefits for making it happen! Join 1.5 million other fans and request (“make”) your favorite artist’s concert. You too can have access to perks when your dream concert becomes a reality!

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj