Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 40-60 Sprzedaż biletów
eventim.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Witajcie na pierwszym powakacyjnym zlocie fanów myzyki Psychedelic Trance w Warszawie. Po dwuletniej przerwie, powracamy już na stałe do listopadowej ramówki w formie „lekko spóźnionego after party” po Goadupa Festival.
A co to oznacza? A oznacza to, że na listopadowej edycji Serotoniny nr VII, bedziecie mogli podziwiać praktycznie cały zestaw dekoracyjny z tegorocznej Goadupa Festival.
Jako że mamy mozliwość wspólpracowac z jednym z największych klubów w Polsce, sami mozecie sobie wyobrazic do czego są zdolni nasi ekipanci i jak będzie zaadaptowana olbrzymia przestrzeń klubu Progresja. Dodatkowo przecież, jak zawsze w Warszawie, wspierani przez niezawodne MAE Deko Team, które na tę edycję zapowiedziało powrót do korzeni,czyli ogromnych konstrukcji strin-artowych. Ci z Was, którzy nas juz odwiedzali przy okazji poprzednich edycji, wiedzą że za każdym razem stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, a tym z Was, którzy u nas jeszcze nie gościli, gwarantujemy niesamowite wrażenia wizualno-muzyczne, które na długo pozostana w Waszych głowach.
Listopadowa Serotonina będzie jednak wyjatkowa z innego względu. Bedzie to przedewszystkim celebracja 10-ciu, a w zasadzie 11-stu lat działalności kolektywu Mystic Arts Event (MAE), bez którego nie byłoby początków kolaboracji miedzymiastowej pomiędzy Warszawą a Krakowem, w wyniku której powstała seria imprez o nazwie Serotonina!

W skrócie:
10 lat ( w sumie 11), 6 klubów, 24 imprezy, 57 live act’ów, 84 DJów, 15 kolektywów dekoratorskich, 11 kolektywów wizualnych, goście z 18 krajów. Łącznie dwieścieczternaście i pół godziny muzycznych i wizualnych doznań, które trudno znaleźć gdzieś indziej. Nie będziemy dłużej przynudzać, tylko pora zaprosić Was na imprezę celebrującą X-letnią historię
M-ystic A-rts E-vent!

# Main Stage

PSYSEX Live [Hommega/Egohunter/Hadra, Izrael]
CRAWFISHER Live [Quantum Digits Rec, Polska]
SLV Live [Fantazja. Polska]
SPACE ELEMENT Live [MAE,Polska]
MABEAT [MDMT/Hallabanaha, Polska]
MEFF [Egodrop, Polska]
OCHEN [Leśna Szajka, Medulla Oblongata, Polska]
STYROPIAN [Psylesia/MAE, Polska]

# Chill Out

SUBAQUEOUS Live [USA]
DHUNA Live [Polska/UK]
JOHNY MANDRAKE Live [Fractal Forest, Polska]
ASPHODEL [Moon Unity, Polska]
BONGO [MAE/Hallabanaha, Polska]
DAMON [Chillumafia/MAE, Polska]

# Dekoracje
– Mystic Arts Event Deko Team / MAEDT
– Goa Dupa Team: 2deko, Vortex Visual Division, LOOP – String Art Collective + tba

# Vege Indian Food by Masalka
# UV Shops by Egodrop & Wytfurnia

# Bilety:
– 40 PLN – tylko 100!!! biletów dostępnych do 25.09
info: info@chillumafia.com
– 50 PLN dostępne online po wyczerpaniu 1-ej puli lub od 26.09.
– 60 PLN Bramka

# Info

– PSYSEX [Hommega/Egohunter/Hadra, Izrael]

https://www.facebook.com/Psysexmusic/

Psysex to obecnie jednoosobowy projekt za który odpowiedzialny jest Udi Shternberg. Historia projektu jest jednak długa, bowiem Psysex to projekt zainicjowany przez duet dwóch artystów pochodzących z Izraela. Są to Udi Shternberg i Yoni Oshrat (Ace Ventura). Udi wspomina, że muzyką interesował się odkąd pamięta – w bardzo wczesnych latach swojego życia zaczynał słuchać najróżniejszych dostępnych mu płyt winylowych, a didżejowaniem (występował pod pseudonimem DJ Goblin) zajmował się od 12-tego roku życia i grał wtedy przeważnie house oraz inną muzykę taneczną. Yoni natomiast wychowywał się w umuzykalnionej rodzinie. Jego pierwsza styczność z muzyką elektroniczną to acid i techno. W 1997 roku, Udi kupił komputer i zaczął tworzyć swoje własne, skromne studio – Basement Studio. Wtedy też poznał Yoniego, który starał się przekonać go do komponowania muzyki transowej. Od tego momentu rozpoczęła się ich wspólna droga. Ich pierwszy, dość melodyjny utwór, zatytułowali „Welcome Friends”. Następnie Udi nagrał kawałek z Dave’m Saragosi (Kailum), „Four Days of Madness” wtedy powstała także nazwa projektu. Dlaczego właśnie Psysex? Muzycy wyjaśniają to dość łatwo. Gdy pracowali nad utworem, mieli pewien problem techniczny, a konkretniej z pewną opcją MIDI zwaną „Sysex error code 4” (w skrócie „sysex”). Z drugiej strony, jak mówią, oprócz psychodelicznego transu, bardzo cenią sobie także seks – jak nietrudno zauważyć Psysex to połączenie tych dwóch najważniejszych dla nich, życiowych aspektów. Swoją muzykę określali jako czysty, przejrzysty psychodeliczny trance. Debiutancki album „Expressions Of Rage” ukazał się w listopadzie 1999 roku nakładem HOMmega Productions. Album został bardzo pozytywnie odebrany przez miłośników psytrance, co zaowocowało zaproszeniami na imprezy na całym świecie od Japonii przez Europę po Amerykę Południową. W czerwcu 2001 roku Udi i Yoni wydali drugi album „Hardcore Blastoff”, który również został bardzo ciepło przyjęty przez fanów gatunku. Kolejne dwa lata występów i wizyt w studio zaowocowało trzecim krążkiem „Come In Peace”, który jak mówili obaj panowie był szczytem ich kreatywności. W 2006 roku drogi Udiego i Yoni’ego się rozeszły, ten pierwszy chciał odpocząć, a drugi w pełni poświęcił się solowemu projektowi – Ace Ventura. Udi powrócił do studia w 2007 roku, co zaowocowało wydaniem czwartego albumu rok później „Healing”. Po wydaniu tej płyty Uli oddalił się od sceny psytrance na kilka lat, spędził sporo czasu w Himalajach, zmienił poglądy na życie i muzykę i został weganem. Na kolejny album trzeba było czekać 6 lat, w 2014 roku francuska wytwórnia Hadra Records wydała piąty album Psysex’a – „Mind Penetration”.

– SLV [Fantazja, Polska]

Pod pseudonimem SLV ukrywa się Salvi, czołowa postać nieaktywnego już warszawskiego kolektywu organizującego imprezy psytrance – Fantazja. Grupa powołana do życia została w 2005 roku. Od tego czasu ma na swoim koncie naprawdę pokaźną ilość imprez. Do najważniejszych należą: cykle Apartamantra czy Goattraction oraz letnie open-air’y – Laboratorium Stymulacji Dźwięku. Wojtek zaangażowany był również w organizację imprez spod szyldu MAE, która odpowiada za największe klubowe wydarzenia psytrance w Polsce (min. imprezy z udziałem Vibrasphere, Andromeda, Human Blue, Electric Universe, Braincell czy Sun Project). Muzyczny profil Wojtka to bardzo szerokie spectrum wszelkich odmian muzyki potocznie klasyfikowanej jako Psytrance. W jego setach usłyszeć można stare, powykręcane goa, szybkie, pompujące fullon’y oraz głęboki progressive – a kiedy nadarzy się sposobność – potrafi zagrać i bardziej delikatnie. Ostatnimi czasy skupiony jest przede wszystkim na produkcji własnych numerów pod szyldem SLV. To jego hobby, które nieprzerwanie od wielu lat pochłania go w zupełności. Od niedawna zaczyna ujawniać swoje nagrania szerszej publice, choć już wcześniej wplatał je w DJ-skich setach.

– CRAWFISHER [Quantum Digits Rec, Polska]

https://www.facebook.com/Crawfisher/

Crawfisher to prywatnie Tomek, urodzony na Warmii nieopodal Olsztyna, aktualnie przebywa w Holandii. Z psychodelą związany od 2009 roku, w momencie odkrycia albumu Pressure Optimal od Sensienta. Był to czas gdy inne gatunki przestały mieć znaczenie i zaczął żyć już tylko muzyką z nurtu psychodelic. Wrodzona chęć do tworzenia pchnęła go do nauki produkcji i prezentowania swoich utworów szerszemu gronu słuchaczy. Pierwsze produkcje nawiązywały stylem do pierwotnego stylu czyli dark progg czy zenonesque, jednak ewolucja gustu znacznie wpłynęła na tempo produkowanych utworów. Obecnie sam określa ten typ muzyki jako PsyTrance z odrobiną forestu bądź twilightu, a ich prędkość oscyluje powyżej 142 BPM. Aktualnie pracuje nad wydaniem debiutanckiego materiału, który ukaże się jeszcze w tym roku pod skrzydłami Quantum Digits Rec.

– OCHEN [Leśna Szjka, Medulla Oblongata, Polska]

Bartek czyli Ochen – z nurtem psychodelii zetknął się w okolicach 2003 roku w warszawskiej Lokomotywie. Szwędając się od gatunku do gatunku, zafascynował się światem muzyki Psychedelic Trance i w niej odnajduje się po dziś. W 2008 roku wraz z ekipą powołuje do życia kolektyw LesnaSzajka i zaczyna aktywnie działać na polskiej scenie. Ta akcja trwa do dziś i póki dookoła są ludzie którzy widzą w tym sens – niech trwa jak najdłużej. Bartek miał zaszczyt grać na największych polskich imprezach psytrance, ma na swoim koncie bookingi w Anglii, Szwecji, Litwie, Czechach, Słowacji oraz Ukrainie. Doskonale odnajduje się w mocnym, szybkim i pokręconym graniu. W jego setach można usłyszeć materiał wydawany w wytwórniach takich jak Parvati Records, Yggdrasil, Digital Shiva Power, Sanaton Records, Vantara Vichitra, Mighty Quinn Rec i wiele innych. Odskocznią są różnież leniwe sety w klimacie szeroko pojętego chill’u. Reprezentuje wytwórnie @Medulla Oblongata oraz DopeDeer Records (wytwórnia powołana do życia przez ekipantów LeśnejSzajki – Burkina i Ochena). Od 2014 roku mieszka w Gdańsku i tutaj kontynuuje działalność związaną z organizacją imprez w klimacie Psychedelic Trance.

– STYROPIAN [Psylesia/MAE, Polska]

www.psylesia.org

Urodzony w 1982 roku, mieszkaniec Katowic. W młodości był fanem takich zespołów jak Queen i Def Leppard. Z psytrance pierwszy raz zetknął się około roku 1997, kiedy to usłyszał nagrania grupy Juno Reactor. Na początku przygody z muzykę elektroniczną, nagrania i wiedzę czerpał z nieistniejącej już rozgłośni radiowej Evosonic i audycji „Technikum Mechanizacji Muzyki w radiu RMF. Wraz z rosnącą ilością imprez poszerzały się jego znajomości. Za namową DJ Dudi’ego kupił pierwsze vinyle i 12 października 2002 roku zadebiutował w małym klubie „Tarantula” w Bytomiu na imprezie „Psychedelic Experience”. Niespełna rok później dołączył do ekipy serwisu Psytrance.pl Kolejnym etapem jego przygody z psytrance były wyjazdy na wielkie festiwale w Europie. Przełomowym rokiem dla Styropiana jako DJ..a był rok 2004, kiedy to został organizatorem cyklu imprez pod tytułem Trip To Goa (od III do VI) w katowickim klubie „Scena GuGalander”. Na przełomie 2004/2005 założył kolektyw – Psylesia Crew, który co dwa miesiące organizuje imprezy z cyklu „….. Tales” w katowickim klubie INQbator. Od roku 2005 jest częstym gościem na imprezach w różnych miastach Polski, Czech i Słowacji. W roku 2008 dołączył do nowo powstałego kolektywu Mystic Arts Event, który organizuje w Warszawie imprezy z największymi i najciekawszymi producentami sceny psytrance. W swych setach łączy nagrania melodyjne i energetyczne, coraz częściej zagłębia się w progresywnych dźwiękach.

– MABEAT [MDMT/Hallabanaha, Polska]

Współorganizator imprez, projektant dekoracji String Art, od 1998 roku działa wszechstronnie na polskiej scenie psytrance. Przyczynił się do założenia legendarnej już Hallabanaha, przez lata działał w Mystic Arts Event, a obecnie jest filarem ekipy dekoracyjnej MDMT oraz projektu imprezowego LSDMT wraz z Leo Rafenem. Jego sety dzięki swojej płynności zdają się opowiadać historię, która prowadzi nas przez magiczne krainy, pełne zakrętów, tajemniczych zakamarków, ale nigdy ślepych uliczek. Natomiast geometryczne, ultrafioletowe dekoracje stanowią nieodłączny dodatek do jego setów i pozwolą wam przenieść się całkowicie w inny wymiar, z mainstage na orbitę i z powrotem.”

– JOHNY MANDRAKE
https://www.facebook.com/Johnny-Mandrake-1082571021869262/

Muzyką z gatunku psychedelic chillout zainteresował się w 2003 roku gdy przypadkiem odkrył płytę Hydroponic Gardens duetu Carbon Based Lifeforms. Po latach za namową kolegów zaczął grywać dj sety, by później na drodze ewolucji stawiać pierwsze kroki w produkcji muzyki. Zafascynowany przewarstwianiem pętli wykorzystał swoja szansę i zadebiutował skromnym live actem na festiwalu Goadupa 2016, rok później zaczał rozbudowywać swój setup up o syntezatory, na których dogrywał pętle na żywo. Obcnie zafascynowany sekwencerem bazujacym na zasadach działania Gry w Życie matematyka Johna Conway’a z 1970 roku planuje zaprezentować pełen ewolucyjnego przypadku live act okraszony wolnym, ambientowym bitem.

– ASPHODEL [Moon Unity, Polska]
www.soundcloud.com/aszpen

Asphodel, Krzysztof Jaworski, rocznik ’71. Dziennikarz radiowy. Od połowy lat 90-tych prowadził audycje z szeroko rozumianą muzyką elektroniczną, głównie psytransem. Jako aktywny DJ od początku XXI wieku, związany z trójmiejską Togą Dansverg oraz kolektywem MoonUnity. Ulubione gatunki muzyczne grywane na imprezach – psychill, dub, progchill. W domu – program drugi polskiego radia. Gra na didgeridoo i djembe. Próbuje tworzyć muzykę:

– SUBAQUEOUS [USA]
http://subaqueousmusic.com/

Pod pseudonimem Subaqueous ukrywa się amerykanin Isaac Cotec, który ma na swoim koncie 6 albumów i 3 EP. Isaac zaczął tworzyć muzykę w 2005 roku pracując nad projektem Psyche Sonics, projekt ten, a raczej instalacji artystyczna zajmował się tworzeniem muzyki, która miała wpływać na świadomość słuchaczy. Projekt został wyróżniony na takich festiwalach jak m.in. Beloved, Emerg + n + see, Oracle Gatherings. Po zakończeniu trasy z Psyche Sonics całkowicie poświęcił się autorskiemu projektow i tak 12 marca 2011 r. narodził się projekt Subaqueous. Debiutancki album „Waterscapes” nie schodził przez trzy miesiące z pierwszego miejsca serwisu Bandcamp.com w kategorii Midtempo. Poza tworzeniem jako Subaqueous, Isaac jest również certyfikowanym trenerem Ableton Live, dzięki czemu współpracuje z uczelniami wyższymi i prywatnymi instytucjami dzięki temu może pomagać i inspirować innych muzyków.

– DHUNA [Polska/UK]
www.facebook.com/dhunamusic/

Powstanie projektu Dhuna datuje się na rok 2002. Od samego początku za projektem stoi Dariusz Stawicki, który przez wszystkie lata zapraszał do projektu różne osobistości. Darek urodził się 10 grudnia 1975 roku w Gdańsku. Muzyka jest jego pasją od wielu lat pasją. W wieku siedmiu lat rozpoczął edukację w szkole muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Po jej ukończeniu kontynuował naukę przez kolejne dwa lata. Z biegiem lat jego pasja muzyczna zwróciła się w kierunku muzyki elektronicznej. W 2005 roku Darek przeprowadził się do Wielkiej Brytanii, co umożliwiło mu ukończenie jego studio nagraniowego oraz studia. W 2008 roku światło dzienne ujrzała debiutancki album „The Return”, na którym Darka wspierali m.in. Hellen, czyli Helenę Kuśmierczyk, która użyczyła wokalu. Gościnnie wystąpili również Utam Singh (wokal i bębny) oraz Przemek Hatlas (didgeridoo). Obecnie Dhuna to czteroosobowy projekt w skład którego, poza Dariuszem Stawickim wchodzą: Psibindi (wokal), Sebastian Nawrocki (perkusja) i Ich muzyka to mieszanka psychodelicznego, elektronicznego chłodu, połączonego z wokalem etnicznym Psibindi, perkusji plemiennej od Sebastiana Nawrockiego i Emil Sochack. Darek wspólnie założył również małą niezależną wytwórnię Higher Taste Projec i to właśnie jej nakładem ukazał się drugi album „No Doubt”. Muzyka projektu Dhuna ukierunkowana jest na takie gatunki jak Tribal, Downtempo i Ambient.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj