Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe 12+ Bilety 70-110 Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Kochani, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na pierwszy występ w Polsce, kolejnej legendy ze świata psychedelicznego transu – Eat Static Live!!! Tak, LIVE z trzema wykrzyknikami bo będzie to w końcu taki LIVE jakiego każdy fan tej muzyki oczekuje. A gdyby tego było mało to Merv Pepler zagra nam jeszcze dj seta na scenie Chill :)
Warto też tutaj nadmienić, że w tym roku Eat Static obchodzi 30 lecie powstania projektu i wystep ten zalicza się do oficjalnego „30 anniversary tour”.
Drugim naszym zagranicznym gościem będzie reprezentujący berlińską scenę psytrance, organizator cyklu imprez Phanta Rei oraz reprezentant niemieckiej wytwórni Iono Music – Dj Der Loth.

O support zadbają już dobrze Wam znani reprezentanci polskiej sceny.
Ponadto zupełnie nowe koncepcje na udekorowanie całej przestrzeni klubu Progresja, wyborne jedzonko, kulturalna ochrona, niesamowite wrażenia muzyczne i wizualne oraz w tym wszystkim Wy :)

Poniżej pełny line up:

MAIN STAGE:

EAT STATIC LIVE ( TIP WORLD – UK)
DER LOTH ( IONO MUSIC – DE )
ELF ( Stropharia Cubensis – 3City)
NOIS ( Egodrop – Wawa )
STYROPIAN (MAE/Psylesia – Katowice )

CHILL STAGE

EAT STATIC (Tip World – UK)
ELEMENTAL (UFO BUFO Festival – CZ )
DAMON ( MAE/GOADUPA FEST )
HAVAYA ( MAE/GOADUPA FEST )

Dekoracje:
Egodrop, Mystic Arts Event Deko Team
Goadupa Team: 2Deko, Vortex Visual Division
Elemental Crew ( Czechy )

Bilety:
90 PLN przedsprzedaż online na www.progresja.com
110 PLN – Bramka jesli jeszcze będą

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj