Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe 18+ Bilety 60-90 Rozpiska 22:00-09:00 Sprzedaż biletów
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Was na kolejne wydarzenie spod szyldu „Serotonina”, które ponownie zatrzęsie ścianami stołecznego klubu Progresja.

Do tej pory każde nasze kwietniowe spotkanie nosiło nazwę „Road to Goadupa”, które promowało festiwal jako ostatnia klubowa impreza w sezonie wiosennym. Biorąc pod uwagę problemy z jakimi zmagamy się po odwołaniu festiwalu w 2018 roku najbliższa edycja Serotoniny, podobnie jak poprzednia, również odbywać się będzie pod hasłem ” Save Goadupa”.

Dziękujemy Wam za dotychczasowy udział we wszystkich poprzednich wydarzeniach z tego cyklu i zapewniamy Was, że z każdym kolejnym, sukcesywnie udaje nam się zmniejszać nasze zobowiązania powstałe w wyniku odwołania zeszłorocznej edycji. Wierzymy głęboko w to, że cyklem tym, zarówno w Warszawie jak i w Krakowie, dostarczamy Wam niezapomnianych wrażeń muzyczno – wizualnych. Mamy tez wielką nadzieje, ze tak będzie i tym razem.

Biorąc pod uwagę konstruktywną krytykę po ostatniej Serotoninie, na najbliższa edycję wprowadzimy trochę zmian związanych z oświetleniem i nagłośnieniem na obydwu scenach. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby tym razem było bez zarzutu 🙂
Jak zawsze o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę zadba niezawodna „progresyjna” ochrona, wykwalifikowani medycy i załoga „Sin-u”, a o rozkład najwyższych lotów zadbają:

Main Stage powered by Meyer Line Array sound system

SCORB LIVE ( Trick Music – UK )
Bartech ( Goadupa Festival )
Cj Art ( Joof Rec/Deepersense )
Tetrasound ( Maharetta Rec/ Goadupa Festival )
Nozyo ( Goadupa Festival )
Bongo ( Hallabanaha/ MAE )
Havaya ( Goadupa Festival/MAE )

Chill Stage powered by Funktion 1 sound system

HALFRED LIVE ( Merkaba Music/Shanti Planti – IT )
Damon ( Chillumafia/Goadupa Festival )
Meff ( Egodrop, Goadupa Festival )
Bongo ( Hallabanaha/ MAE )
Havaya ( Goadupa Festival/MAE )

Dekoracje:

Goadupa Team
2Deko
Vortex Visual Division
Auradeco
Mystic Arts Event Deko Team / MAEDT

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj