Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 70-110 Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Witajcie Psychonauci!
Kalendarzowa wiosna zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza ogłoszenie kolejnej edycji Serotoniny.
W związku z tym, że Festival Goadupa powraca pod nową nazwą, wracamy też do starych zwyczajów, mianując kwietniową edycję oficjalnym eventem promującym nasz letni plener, który od tego roku powraca pod nazwą Egodrop Festival!
Ostatnia edycja Sero w listopadzie dla wielu z nas, jak i z Was przeszła do historii jako ta najlepsza muzycznie, a to wszystko za sprawą wyjątkowego gościa (Eat Static), który wystrzelił swoim LIVE ACT’em wszystkich daleko w kosmos. Zdawaliśmy sobie z tego sprawę, że muzycznie ta poprzeczka wisi juz bardzo wysoko i nie łatwo będzie znaleźć godnego następcę, który po pierwsze tworzy wyjątkową i nieszablonową muzykę a po drugie zależało nam na tym aby móc znowu napisać, że będzie to LIVE bez żadnej ściemy. I udało się! Wybraliśmy!

Kochani, 18.04.2020 mamy ogromy zaszczyt zaprosić Was na jedyny w swoim rodzaju koncert grupy VLASTUR DUB BAND in TRANCE!

Ci z Was, którzy bywali na Ozora Festival w ubiegłych latach, mogli słyszeć już ich występ na żywo, ale przede wszystkim w wersji dub’owej bowiem od całkiem niedawna grupa składająca się z 5 muzyków powiększyła swój repertuar o utwory psychedelic/organic trance czego efektem była wydana w ubiegłym roku EPka na labelu Parvati Records! Ot takie połączenie dubu i trance’u :)
Jak zwykle za sprawą naszych dekoracji zamienimy Progresje w statek kosmiczny, za którego sterami, na dwóch scenach staną:

MAIN STAGE
(psychedelic trance, progressive psytrance, dark psytrance, fullon)

VLASTUR DUB BAND in TRANCE Live in Concert
(Parvati Records)
DARK ELF LIVE
(Sonic Loom Records/GR)
MEFF
(Egodrop/Goadupa )
BONGO
(Mystic Arts Event)
BARTECH
(Goadupa/ Absurd Squad)

CHILL/ALT STAGE:
(downtempo, psydub, dub, glitch, world music)

VLASTUR LIVE
(Parvati Records – GR)
DAMON
(Chillumafia/Goadupa)
PAPAYA
(Mystic Arts Event/Goadupa)

more TBA

deco & visu
Goadupa Festival Team: Vortex Visual Division, 2Deko,
Mystic Arts Event Deko Team / MAEDT
Light in the Black + more

Sprzedaż biletów ruszy 22.02.2020 i jak zawsze pierwsze 200 biletów oddajemy Wam po najniższej możliwej cenie. Jeśli chcecie zakupić dowolną ilość wejściówek (do wyczerpania limitu oczywiście) w cenie 70 PLN, należy wysłać do nas wiadomość na info@chillumafia.com, zwrotce podane zostaną wszystkie szczegóły.

Kolejna, druga pula wystartuje 01.03.2020.

Ceny biletów:
1 pula 70 PLN
2 pula 90 PLN
Bramka 110 PLN

Kochani, jest to pierwszy raz, kiedy organizujemy imprezę połączoną z takim koncertem dlatego za Waszą pomoc w udostępnianiu i zapraszaniu znajomych na to wydarzenie będziemy ogromnie wdzięczni.
Z góry dziękujemy i widzimy się na tranceflorze! :)

Kup bilet

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj