Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 70-110 Dodatkowe informacje Odwołany Linki Wydarzenie na Facebooku

Witajcie kochani!
Czekaliśmy do ostatniej chwili ale ewidentnie nie ma juz na co czekać. Nawet gdyby było można, to i tak dużym ryzykiem było by wpuszczenie ludzi w zamkniętą przestrzeń. W związku z tym jesteśmy zmuszeni odwołać przełożoną z kwietnia na wrzesień edycję Serotoniny, a co za tym idzie zwrócić Wam wpłacone już pieniądze.
Osoby, które kupiły wejściówki z pierwszej puli (w cenie 70PLN) prosimy o wysłanie nam na adres: serotonina.zwroty@gmail.com potwierdzenia przelewu a my sukcesywnie będziemy robić zwroty.
Osoby, które kupowały wejściówki poprzez stronę Progresji w cenie 90PLN, prosimy kierować się bezpośrednio do klubu.
Na ich stronie znajdziecie zakładkę „kontakt” i tam wysyłacie do nich wiadomość.
Mamy zabookowaną jeszcze datę na listopadową edycję, tj 14.11.2020 ale oczywiście szanse na powodzenie są raczej nikłe. Będziemy monitorować sytuację ale prawdę powiedziawszy, raczej w tym roku sie już nie zobaczymy.
Termin kwiecień 2021 jest już bardziej realny i oczywiście cały czas naszymi gośćmi pozostaje Vlastur i jego Live Band.
W związku z tym, że wpłacone przez Was do tej pory pieniądze w całości zostały wykorzystane na kupno lotów dla całego bandu, i tak jak udało nam się te loty przełożyć na wrzesień ( bo wszystkie linie lotnicze jak wiadomo zawiesiły loty), tak teraz te loty nam przepadają i nikt nam za to kasy już nie zwróci ( bo wszystko lata, tylko my nie możemy zorganizować biby), dlatego bardzo Was prosimy abyście jednak rozważyli pozostawienie sobie tej zakupionej już wejściówki na kwiecień 2021.
Dzięki temu nie będziemy musieli wykładać 8000 PLN z własnej kieszeni. Oczywiście jest to tylko prośba, liczymy się z tym, że każdy może potrzebować tych 70 PLN na bieżące wydatki.
W mejlu do nas podanym powyżej (serotonina.zwroty@gmail.com) prosimy abyście dali nam znać, czy chcecie zachować sobie ten wjazd. A jeśli nie, to wyślijcie potwierdzenie przelewu i do 31.10.2020 zostaną Wam zwrócone wszystkie wpłaty.
Nie ukrywamy, że po cichu liczymy na Wasze zrozumienie bo cała ta sytuacja zrobiła się delikatnie pisząc niekomfortowa.
Pozdrawiamy Mystic Arts Event

——————————

Witajcie Psychonauci!
Kalendarzowa wiosna zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza ogłoszenie kolejnej edycji Serotoniny.
W związku z tym, że Festival Goadupa powraca pod nową nazwą, wracamy też do starych zwyczajów, mianując kwietniową edycję oficjalnym eventem promującym nasz letni plener, który od tego roku powraca pod nazwą Egodrop Festival!
Ostatnia edycja Sero w listopadzie dla wielu z nas, jak i z Was przeszła do historii jako ta najlepsza muzycznie, a to wszystko za sprawą wyjątkowego gościa (Eat Static), który wystrzelił swoim LIVE ACT’em wszystkich daleko w kosmos. Zdawaliśmy sobie z tego sprawę, że muzycznie ta poprzeczka wisi juz bardzo wysoko i nie łatwo będzie znaleźć godnego następcę, który po pierwsze tworzy wyjątkową i nieszablonową muzykę a po drugie zależało nam na tym aby móc znowu napisać, że będzie to LIVE bez żadnej ściemy. I udało się! Wybraliśmy!

Kochani, mamy ogromy zaszczyt zaprosić Was na jedyny w swoim rodzaju koncert grupy VLASTUR DUB BAND in TRANCE!

Ci z Was, którzy bywali na Ozora Festival w ubiegłych latach, mogli słyszeć już ich występ na żywo, ale przede wszystkim w wersji dub’owej bowiem od całkiem niedawna grupa składająca się z 5 muzyków powiększyła swój repertuar o utwory psychedelic/organic trance czego efektem była wydana w ubiegłym roku EPka na labelu Parvati Records! Ot takie połączenie dubu i trance’u :)
Jak zwykle za sprawą naszych dekoracji zamienimy Progresje w statek kosmiczny, za którego sterami, na dwóch scenach staną:

MAIN STAGE
(psychedelic trance, progressive psytrance, dark psytrance, fullon)

VLASTUR DUB BAND in TRANCE Live in Concert
(Parvati Records)
DARK ELF LIVE
(Sonic Loom Records/GR)
MEFF
(Egodrop/Goadupa )
BONGO
(Mystic Arts Event)
BARTECH
(Goadupa/ Absurd Squad)

CHILL/ALT STAGE:
(downtempo, psydub, dub, glitch, world music)

VLASTUR LIVE
(Parvati Records – GR)
DAMON
(Chillumafia/Goadupa)
PAPAYA
(Mystic Arts Event/Goadupa)

more TBA

deco & visu
Goadupa Festival Team: Vortex Visual Division, 2Deko,
Mystic Arts Event Deko Team / MAEDT
Light in the Black + more

Sprzedaż biletów ruszy 22.02.2020 i jak zawsze pierwsze 200 biletów oddajemy Wam po najniższej możliwej cenie. Jeśli chcecie zakupić dowolną ilość wejściówek (do wyczerpania limitu oczywiście) w cenie 70 PLN, należy wysłać do nas wiadomość na info@chillumafia.com, zwrotce podane zostaną wszystkie szczegóły.

Kolejna, druga pula wystartuje 01.03.2020.

Ceny biletów:
1 pula 70 PLN
2 pula 90 PLN
Bramka 110 PLN

Kochani, jest to pierwszy raz, kiedy organizujemy imprezę połączoną z takim koncertem dlatego za Waszą pomoc w udostępnianiu i zapraszaniu znajomych na to wydarzenie będziemy ogromnie wdzięczni.
Z góry dziękujemy i widzimy się na tranceflorze! :)

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj