Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 79-89 Organizator Progresja / A2 / ZPT / DM Agency Rozpiska 17:00 - drzwi
19:00 - koncert
Sprzedaż biletów
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Hałsówka czyli Domówka z koncertami LIVE

Wyjątkowo otwieramy koncertowe lato trasą z gorącymi artystami tego sezonu.
Hałsówka to doskonała zabawa z gwiazdami na wyciągnięcie ręki, ale w bezpiecznej odległości. Trasa koncertowa po słynnych polskich klubach. W lipcu będziemy w każdy weekend w warszawskiej Progresji, wrocławskim A2 i krakowskim ZetPeTe.
Tym razem w ramach nowej definicji koncertowego życia z dostępem tylko dla wybrańców, bo gramy dla dopuszczalnej połowy publiczności.

Pierwszą gwiazda domówki w klubach będzie
SANAH – najgorętszy debiut tego roku. Każdy chce skosztować jej przebojowego „Szampana” i „Melodii” na żywo!!
W kolejnym tygodniu klubową „demolkę” zapewnią Poparzeni Kawą 3.
Dołączycie do szaleństwa, bo nikt Was nie rozpozna Was na fotkach, bo będziecie w maseczkach! Ale nasza ochrona będzie miała Was na oku.

Kolejne gwiazdy HAŁSÓWKI ogłosimy wkrótce! Gramy bezpiecznie. Łączymy ludzi i muzyczne style i to jest mieszanka wybuchowa!

Poczujecie się jak u siebie w domu na imprezie, zaczynając spotkanie od kulturalnego i zaskakującego talk show z artystą prowadzonego przez znanego dziennikarza muzycznego. Pytania będą serwowane bez znieczulenia a niezbędne środki dezynfekujące duszę i ciało będą do dyspozycji w barze.
Każdy w klubie będzie się czuł jak gospodarz domówki a koncert gwiazdy wieczoru zakończy wspólnie wykonany z udziałem publiczności, wcześniej wybrany przebój. Sweet focie z imprezowiczami Hałsówki trafią do sieci i wtedy zacznie się kolejne życie tej balangi LIVE.

Nie bądź kanapowcem!

Kup bilet już teraz!

SANAH –
3 lipca – A2 Wrocław
4 lipca – Progresja Warszawa
5 lipca – ZetPeTe Kraków
POPARZENI KAWA 3 –
10 lipca – Progresja Warszawa
11 lipca – A2 Wrocław
12 lipca – ZetPeTe Kraków

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj