Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety Odwołany Linki Wydarzenie na Facebooku

Szanowni Państwo,

warszawski koncert zespołu Ruky Verk został odwołany. Poniżej znajdą Państwo listę aktualnych koncertów zespołu.

02.03.19 – Wien Stadthalle E-Box,
04.03.2019 – Paris Casino de Paris
06.03.2019 – London Troxy
08.03.2019 – Milano Fabrique
12.03.2019 – Praha Luzerna

—————-

Klub Progresja serdecznie zaprasza na koncert rosyjskiego zespołu Ruki Vverh! Zespół wystąpi już 10 marca!

Zespół muzyczny „Ruki Vverh!” Po raz pierwszy został zauważony w 1995 roku. Zespół stał się znany dzięki swoim hitom «Baby» i «Student». Szybko rozwijając się wydał swój pierwszy album «Breath Steady!» (1997), dzięki czemu trafił na pierwsze miejsca listy przebojów. Pokolenie z lat 90. pamięta najlepsze i najbardziej znane utwory m. in. «My Little Baby», «Not Your Lips» i wiele innych. Romantyczna piosenka „Dreaming of You, Only” wciąż podbija serca kochanków.

W skład zespołu wchodzą kluczowi artyści Sergey Zhukov i Aleksey Potehin. Już po kilku latach popularny zespół otrzymał ogromną liczbę nagród muzycznych. Wśród nich są złote, platynowe i srebrne krążki, nagrody za znaczący wkład w rosyjski rynek muzyki rozrywkowej, nagrodę „Złotego gramofonu”, nagrodę „Pieśń roku”, „Nagrodę MUZ-TV” i wiele innych.

Kreatywność „Ruki Vverh!” pozwoliła im na produkcję nowych hitów i tras koncertowych w Rosji i na świecie. Wielu mogło pozazdrościć takiego sukcesu Siergiejowi i Aleksiejowi. Gdy pojawiają się na scenie sprawiają, że publiczność szaleje. Ich piosenki sprawiają, że tańczysz całą noc, a teksty niektórych kompozycji wprowadzają w nastrój sentymentalny.

W 2005 roku zespół wydał album „Fuckin ‚Rock’n’Roll”. Od 2006 roku zespół koncertował z Siergiejem Żukowem i zespołem baletowym Street Jazz. W kwietniu 2018 roku na Stadionie Olimpijskim w Moskwie odbyły się dwa jubileuszowe koncerty „Ruki Vverh! The Best of 20 Years! », które zgromadziły ponad 60 000 fanów.

Po wielu latach na scenie zespół „Ruki Vverh!” z powodzeniem kontynuuje występy i szerzy dobre wibracje oraz gorączkę tańca nie tylko wśród oddanych fanów z lat 90., ale także wśród współczesnej młodzieży. Jego hity są dobrze znane i lubiane przez wiele osób bez względu na wiek czy status społeczny.

Kroshka moja!

Vidooclip:

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj