Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Noise Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe 12+ Bilety Odwołany Linki Wydarzenie na Facebooku

Z powodu przedłużającego się zagrożenia epidemiologicznego trasa koncertowa zespołu RPWL zostaje odwołana, w związku z tym także występ zaplanowany w Warszawie nie odbędzie się. Bilety można wymienić na vouchery do wykorzystania na inne koncerty w ramach oferty klubu Progresja. Osoby nie zainteresowane voucherami otrzymają zwrot należności zgodnie z procedurami bileterii.

———–

Gdy RPWL wydawali swój pierwszy album był okrągły, 2000 rok. W tym roku mija dokładnie 20 lat od tego czasu i zespół celebruje to wydarzenie serią wyjątkowych koncertów! Czeka nas wspaniała podróż przez materiał z „God Has Filed”, podczas której wybrzmią również utwory niegrane na żywo od wielu lat lub nigdy!

Sam zespół konsekwentnie rozwija się od 1997 roku, wchodząc na coraz ciekawsze ścieżki muzyczne i regularnie zdobywając nowych fanów. Ich uniwersalnie piękna mieszanka post rocka i artrocka zachwyca swoja przestrzenią, kunsztem i inteligencją kompozycji. Dowodem na to, że warto obejrzeć występ Niemców na żywo jest to, że po za 10 albumami studyjnymi wydali również 7 wydawnictw koncertowych, z których każde przenosi słuchacza w niezwykłą krainę dźwięków.

RPWL gościli na naszych scenach już niejednokrotnie i z czystym sumieniem możemy poręczyć za jakość ich koncertów! Również dlatego jest nam bardzo miło, że możemy być gospodarzem jednego z występów na tej niezwykłej trasie.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj