Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Teatr Capitol, Warszawa Adres Marszałkowska 115, 00-102 Warszawa Bilety 35-45 Rozpiska 22:00 - DJ Paweł Pawelec - znany prezenter Radiowy
00:00 - TKM
01:00 - B.R.O
02:00 - Ronnie Ferrari
Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com

Pokochany 25 marca 2017 roku po wpuszczeniu na Youtube utworu „Ruskacz” do tej pory porywa mnóstwo słuchaczy i tworzy coraz to większe hity.

O podobnym sukcesie do tego, który osiągnął Hubert Kacperski marzy wielu topowych artystów, podczas gdy jemu udało się osiągnąć w zaledwie miesiąc. Bez cienia wątpliwości Ronnie Ferrari w przeciągu kilku dni stał się gwiazdą polskiego internetu. Klip do utworu „Ona by tak chciała” został wyświetlony ponad 67 milionów razy! Piosenka 19-letniego muzyka z Gdańska w serwisie Spotify zdobyła pierwsze miejsce na liście „Polska TOP50”.

Jego wystąpienia zostały zapowiedziane już w paru największych miastach Polski i zagości również u nas!

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj