Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Dodatkowe informacje Odwołany Linki Wydarzenie na Facebooku

Szanowni Państwo,
Na wstępie bardzo wszystkim dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość i liczne głosy wsparcia.
Komunikujemy, że od 12. marca do przynajmniej 5. kwietnia 2020 w Progresji nie będą odbywały się koncerty.
W związku z powyższym koncert Rockofonia zostaje odwołany. Bilety zakupione przez stronę progresja.com będą zwracane automatycznie zgodnie z procedurą zwrotów.
Wasze zdrowie jest dla nas bardzo ważne dlatego przypominamy o zaleceniach Rady Ministrów. Bądźcie zdrowi i pozostańcie z nami.

—————————-

Симфоническое рок-шоу «ROKOPHONIA» – это бомба, начиненная хитами мировой классики рока в симфонической обработке! Queen, Led Zeppelin, Deep Purple, Rainbow, Aerosmith, Pink Floyd, Metallica, Scorpions – всемирно известные композиции, в купе с уникальным свето-визуальным оформлением и пиротехническим шоу подарят публике исключительное удовольствие и восторг.

Symfoniczne rock – show «ROCKOFONIA» – to bomba, zawierająca hity światowej klasyki w aranżacji symfonicznej. Queen, Led Zeppelin, Deep Purple, Rainbow, Aerosmith, Pink Floyd, Metallica, Scorpions – utwory znane na całym świecie zabrzmią w nowym brzmieniu w korelacji z wyjątkowym światłowodowym designem oraz pokazami pirotechnicznymi zapewnią publiczności wyjątkową przyjemność i zachwyt.

Играют программу музыканты и вокалисты белорусского рок-оркестра NIKAMUZA, а вместе с ними и главная фигура концерта – мистер Joe Lynn Turner, который выступит с хитами легендарных Deep Purple и Rainbow! Это будет прекрасный вечер! Приходи на концерт!

Występować będą muzycy i wokaliści białoruskiej orkiestry rockowej NIKAMUZA, wraz z nimi główną postacią koncertu będzie Joe Lynn Turner, który wystąpi z utworami legendarnych Deep Purple i Rainbow! To będzie niesamowity wieczór! Przyjdź na koncert!

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj