Data & czas Bilety 40 Rozpiska 18:00 - drzwi/doors
20:00 - rozpoczęcie Roasta
22:30 - rozpoczęcie aftera w Progresji
Bilety Wyprzedany Sprzedaż biletów
biletomat.pl
ebilet.pl
eventim.pl
kupbilecik.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

UWAGA! ZMIANA MIEJSCA IMPREZY!
Mamy złą wiadomość, roast Popka niestety… Odbędzie się. Jednak z Królem Albanii nic nie może być normalnie, dlatego zmieniamy miejsce. Z Hali Koło przenosimy się do klubu Progresja.
Adres: Fort Wola 22. Główna różnica tej zmiany, to fakt, że po roaście wylądujemy na innym komisariacie.

Czym jest roast:

Roast, czyli stand-upowa impreza podczas której wszyscy występujący wygłaszają komediowe monologi o sobie nawzajem, ze szczególnym uwzględnieniem żartów o głównej gwieździe, której monolog kończy całą imprezę.

W roaście uczestniczą przyjaciele, znajomi oraz fani roastowanego, a także zaproszone gwiazdy (często kontrastujące z główną gwiazdą). Ich wystąpienia przyjmują formę komediowych obelg, pochwał, dziwacznych historii prawdziwych i nieprawdziwych oraz sympatycznych komentarzy, dzięki czemu roast nie polega na poważnej krytyce, czy znieważaniu się a jest imprezą opartą na wzajemnym szacunku i sympatii.

Dlaczego Roast Popka:

Nie ukrywajmy – musiało do tego dojść! Popek to prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjna z postaci polskiego szeroko pojętego show-biznesu. Raper, muzyk, zawodnik mma – mający zarówno miliony fanów, jak i krytyków.

Z jednej strony – skaryfikacja, wytatuowanie gałek ocznych, ukrywanie się przed policją, wulgarne piosenki, będące hitami sieci, a z drugiej – działalność charytatywna, wychowanie córki, mające miliony wyświetleń utwory gloryfikujące matkę artysty, czy przezwyciężanie swoich wad i słabości.

Między innymi to sprawia, że wobec Popka niewiele osób pozostaje obojętnych.

Podczas roastu bez żadnych zahamowań i narzucanych przez telewizję ograniczeń wyśmiane zostaną wszystkie pozytywne i negatywne oblicza Popka. Postaramy się także w komediowej formie zgłębić fenomen jego popularności, wykpimy absurdy działania wymiaru sprawiedliwości, hipokryzję polskiego show-biznesu oraz wszystkie inne świętości, z których chcielibyście się śmiać, ale nie wiecie, czy wypada.

Roast Popka to największe tego rodzaju wydarzenie komediowe w Polsce. Nie jest realizacją telewizyjną i obejrzeć w całości będzie go można tylko na żywo.

Szczegóły: www.facebook.com/roastpopka oraz www.facebook.com/events/401307436874270/

Na roaście wystąpią:

Sobota – szczeciński raper, związany z wytwórnią StoproRap. Jedna z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych osób na polskiej scenie hip hopowej – ma prawie milion fanów na facebooku. Wraz z Popkiem i producentem Matheo współtworzy projekt Trzech Króli.

Robert Biedroń – polityk, obecnie prezydent Słupska. Wcześniej poseł na Sejm VII Kadencji. Działacz na rzecz praw osób LGBT, pomysłodawca i założyciel Kampanii Przeciw Homofobii.

Maciej Kawulski – współwłaściciel największej organizacji MMA w Europie – Federacji KSW, w której występuje Popek. W przeszłości także zawodnik mieszanych sztuk walki.

Maciej Dąbrowski – reżyser telewizyjny, obecnie znany przede wszystkim ze swojego kanału na youtube – „Z Dupy”, który śledzi regularnie ponad 1 mln subskrybentów oraz ponad 688 tysięcy fanów na facebooku. Znany z kontrowersyjnego poczucia humoru i bezpardonowego obnażania otaczającej nas hipokryzji. Występował na roaście Karola Paciorka.

Kazimiera Szczuka – krytyczka literacka, nauczycielka akademicka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, ale także jedna z najbardziej znanych działaczek feministycznych w Polsce. Kompletne przeciwieństwo Popka.

Renata Dancewicz – aktorka mająca na koncie udział w kilkudziesięciu filmach; od lat występująca także w serialu „Na Wspólnej”. Zdeklarowana feministka i ateistka. Jest także zapaloną brydżystką.

Bilguun Ariunbaatar – Przez wiele lat bawił publiczność programu „Szymon Majewski Show”. Nie ma w Polsce gwiazdy, której by nie wkręcił.

Patryk Czebańczuk (Po prostu Stand-up) – obdarzony bezczelną charyzmą komik z Łodzi. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego oraz na roastach Tego typa Mesa, Michała Wiśniewskiego i Karola Paciorka.

Paweł Chałupka (Po prostu Stand-up) – komik z Warszawy. Na scenie od 2011r. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych” oraz na roaście Tego Typa Mesa.

Adam Van Bendler (Stand-Up Trójmiasto) – Komik, stand-raper. Brał udział w programie Kuby Wojewódzkiego, a ostatnio występuje wraz z Abelardem Gizą. Roastował do tej pory m.in. Tymona Tymańskiego.

Juliusz Sipika (Stand-Up Łódź) – komik, który od ponad trzech lat występuje i zadziwia dystansem do siebie. Podobnie jak inni występujący na roaście stand-uperzy wystąpi także w nowym programie Comedy Central – Comedy Club.

Cezary Ponttefski (Stand-up Lublin)– występuje od 2011 roku, zatem nie dziwi, że Popek nie jest pierwszym raperem na jego stand-upowej drodze – wcześniej roastował Gospela.

Marcin Wieczorek (Polski Stand-up) – warszawski komik i organizator imprez komediowych, występujący od 2011 roku. Wcześniej członek grupy Stand-up Polska, występował i współorganizował roasty Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa oraz cykl imprez Polska Liga Stand-upu.

Imprezę poprowadzą: Łukasz Sychowicz & Marcin Sońta – dwaj zaprzyjaźnieni scenarzyści, którzy pisali teksty do programów Szymona Majewskiego, do „Tańca Z Gwiazdami”, ale także dla

Maćka Stuhra, czy scenariusz sztuki do Och-Teatru. Pierwszy jest dziennikarzem TVN Turbo i prowadził Roast Tego Typa Mesa a drugi od wielu lat jest jednym z najbardziej charakterystycznych głosów Radia Zet.

Oprawa muzyczna: RAU – raper, producent muzyczny, kompozytor i dj, czyli człowiek-orkiestra. W 2016 roku ukazał się jego debiutancki album „Konkretna Rozrywka”. Jest autorem muzyki do licznych kampanii społecznych i reklam (m.in. tegoroczna piosenka WOŚP).

Chcesz zroastować Popka? Nic Prostszego!

Wszystkich fanów i hejterów zachęcamy do zroastowania Popka. Wystarczy nagrać filmik z żartami na Króla Albanii i zamieścić u siebie na portalach społecznościowych z hasztagiem #roastpopka. Najlepsze nagrania puścimy w trakcie imprezy na żywo. Tylko jedna uwaga – mogą trwać maksymalnie 80 sekund, bo dłużej Popek nie wytrzyma.

BAR DOSTĘPNY TYLKO dla posiadaczy biletów VIP!
Dla posiadaczy biletów VIP przygotowane zostaną upominki powitalne, będą mieli także możliwość otrzymania bezpłatnie płyty dvd z nagraniem roasta. Mają także zapewniony bezpłatny wstęp na oficjalne after party.

Na parkiecie hali obowiązuje zakaz spożywania jakichkolwiek napojów.

Kupując bilet na imprezę oświadczasz, że akceptujesz regulamin Imprez w Hali Koło.
REGULAMIN IMPREZ – HALA KOLO

———–

Szanowni Państwo,

w związku z przenosinami imprezy „Roast Popka” z Hali Koło do klubu Progresja (adres Fort Wola 22) przesyłamy Państwu plan sali z nową numeracją miejsc. Osoby, które chciałaby zwrócić bilet mogą to zrobić na podstawie paragonu.

roast – miejsca
RoastSalaProgresja