Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Letnia Scena Progresji, Warszawa Adres Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Bilety 139 Sprzedaż biletów
empik
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Kochani, w tym roku obchodzimy nasze 20-lecie. Chcielibyśmy je uczcić i spotkać się z Wami na czterech koncertach w sierpniu. Co Wy na to?
Wiemy, że czasy są jakie są, ale zagramy dla Was jedynie na dużych otwartych przestrzeniach z zachowaniem wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa i wymogów sanitarnych.

Razem z nami wystąpią: Collage oraz Mick Moss (Antimatter) Sprzedaż biletów wystartuje 20 maja o 12:00

Bilety:
Goout: https://goout.net/pl/bilety/riverside+collage+mick-moss/tpji/
Empik: https://empikbilety.pl/wydarzenie/riverside-warszawa/sierpien-2021
Going: https://goingapp.pl/wydarzenie/riverside-warszawa/sierpien-2021

Patronat:
antyradio

Kup bilet

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj