Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 100 Rozpiska 19:30 - drzwi
20:00 - Richie Kotzen
Sprzedaż biletów
progresja.com
ticketmaster.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Jeden najwybitniejszych gitarzystów rockowych wszech czasów, genialny kompozytor i wokalista. Autor ponad 20 solowych albumów i niezliczonych wspólnych przedsięwzięć, realizowanych z innymi artystami. Czołowa postać legendarnej wytwórni Shrapnel Records, z którą rozpoczął współpracę w 1989r. Gitarzysta takich gigantów rocka, jak Mr. Big, Poison, czy The Winery Dogs. Kotzen ma za sobą także wspólną trasę z The Rolling Stones w Japonii w 2006r., gdzie jego trio otwierało koncerty legend rocka na największych arenach Tokio, Sapporo, Saitama i Nagoi.

Trudno jest zliczyć wszystkie jego muzyczne osiągnięcia, ale jedno jest pewne: po prawie 10 latach nieobecności, Richie wraca do Polski ze swoim elektrycznym trio (tak, wiemy, był w 2013r. z akustycznym setem i z The Winery Dogs w lutym 2016., ale to nie to samo…), by zaprezentować polskiej publiczności materiał z prawie trzydziestu lat profesjonalnej kariery. Genialne riffy, nieziemskie solówki oraz charakterystyczny, chrypiący wokal oraz skala, której nie powstydziłby się sam Prince. Wszystko to będzie można zobaczyć i usłyszeć już niebawem w Polsce.

Po niespełna roku od wydania ostatniego albumu „Salting Earth”, Richie zaprezentował 25 stycznia najnowszy kawałek „The Damned”, który jest zapowiedzią nowego materiału. Nie jest jeszcze przesądzone, czy będzie to całkiem nowy album, czy też w miarę regularnie wypuszczane single, wiadomo jednak, że będzie to mocny rockowy kopniak, na miarę najlepszych albumów Kotzena.
Kto więc ma ochotę na dwie godziny mocnego rockowego grania i ceni sobie warsztat wokalny oraz technikę gry na gitarze Richiego, niechaj czym prędzej rezerwuje czas 10 lipca w warszawskiej Progresji, a dzień później, 11 lipca w Oratorium Św. Kingi w Bochni.

www.richiekotzen.com
https://www.facebook.com/richiekotzenmusic/
https://www.youtube.com/user/RichieKotzenOfficial/

organizator koncertów w Polsce: Kubicki Entertainment
www.kubickientertainment.pl
https://www.facebook.com/KubickiEntertainment/

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj