Data & czas Miejsce Letnia Scena Progresji, Warszawa Ograniczenie wiekowe 16+ poniżej 18 pisemna zgoda rodziców Bilety 90- Sprzedaż biletów
events.goingapp.pl/wydarzenie/2108626
Linki Wydarzenie na Facebooku

WWA, takiego wydarzenia jeszcze nie było.

8 czerwca Sokół, PRO8L3M, Jetlagz i Oki zagrają dla Was w plenerze na jednej scenie w ramach imprezy Rap History Warsaw Block Party.

Formuła block party sięga głębokich lat osiemdziesiątych, kiedy DJs wraz ze swoimi ulicznymi składami mierzyli się na wyjątkową selekcję breaków i głośność sound systemów ze swoimi rywalami w osiedlowych parkach dzielnic Nowego Jorku. W nawiązaniu do tej tradycji zapraszamy Was na wyjątkowy wieczór, który odbędzie się na terenie sceny letniej klubu Progresja, w otoczeniu betonu i zieleni.

Na miejscu możecie liczyć nie tylko na koncerty z wyjątkową oprawą wizualną. Będą czekały na Was najlepsze foodtrucki, dj sety, stoiska z merchem oraz niespodzianki przygotowane specjalnie na tę okazję. Będziemy także świętowali 9 lat projektu RHW.

Bądźcie tego dnia z nami, więcej szczegółów wkrótce

Bilety:
https://events.goingapp.pl/wydarzenie/2108626

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj