Data & czas Miejsce Torwar, Warszawa Adres Łazienkowska 6A, 00-001 Warszawa Ograniczenie wiekowe 16+ Bilety 50-70 Rozpiska 18:00 - drzwi
20:30 - koncert
Bilety Przeniesiony Sprzedaż biletów
goingapp.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

UWAGA: ZMIANA MIEJSCA I TERMINU !!!

Warszawo, okazało się, że Hala Koło nie będzie w dniu koncertu ani w przyszłości w stanie sprostać wszystkim wymaganiom, które do tej pory były jej stawiane przy innych tego typu produkcjach. Zmierzyliśmy się z tą niespodzianką i błyskawicznie zorganizowaliśmy przeprowadzkę do Hali Torwar na 17 kwietnia. Dobrych wiadomości dla wszystkich, którzy chcą być z nami w tym terminie jest kilka:

1. Obiecujemy oprawę scenograficzno-multimedialną, która wyrwie Was z butów.
2. Dla wszystkich, którzy będą z nami mamy mini prezent na wejściu.
3. Na wydarzeniu będzie możliwość zakupu przygotowanego na tę okazję t-shirtu jak i ostatnich wydawnictw PRO8L3M w specjalnych cenach.
4. Wznawiamy sprzedaż biletów. Będą dostępne w Going od 20 marca, czyli najbliższej środy.

Mamy nadzieję, że trzy pierwsze punkty zrekompensują zmianę tym, którzy nabyli bilety. To będzie wielki finał trasy Widmo Tour, która została w całości wyprzedana. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stolicy, którym do tej pory nie udało się nabyć biletów oraz fanów z całej Polski.

Wszystkie dotychczasowo zakupione bilety będą obowiązywały na płytę, czyli taką samą przestrzeń jaką zapewnialiśmy Wam w Hali Koło. Jeżeli zmiana lokacji i daty koncertu komuś nie odpowiada należy zgłosić się mailowo na support@goingapp.pl podając swoje dane (nazwisko, mail, kod biletu), aby zwrócić bilety.

Bilety: Going / wznowienie sprzedaży 20.03.2019

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj