Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 100-160 Sprzedaż biletów
ticketmaster.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Już 5 grudnia 2020 w klubie Progresja o godzinie 17.00 i 20.30

Wild Hunt Live to niesamowity spektakl stworzony przez współautorów muzyki do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, na którym prezentowane są utwory wykorzystane właśnie w tej grze. Na tych wyjątkowych dwóch koncertach zostaną one zagrane w towarzystwie orkiestry Heroes Orchestra. Wszystko to w pięknej oprawie świetlnej, okraszone taneczno-akrobatycznymi wyczynami Teatru Avatar i zsynchronizowane z animacjami video specjalnie przygotowanymi z fragmentów gry na potrzeby Wild Hunt Live.
Dodatkowo, specjalnie dla fanów „Heroes of Might and Magic”, orkiestra zaprezentuje kilka utworów z tej gry.

Wspaniałe, wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników gry Wiedźmin, muzyki z gier, folkowej i fantasy.
Tylko dwa koncerty w Polsce!

Ceny biletów
– do 31 sierpnia
rząd 1-3 140zł
rząd 4-25 100zł

– od 1 września
rząd 1-3 160zł
rząd 4-25 120zł

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj