Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 100-160 Dodatkowe informacje Nowa data Sprzedaż biletów
ticketmaster.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

9 kwietnia 2022r. o godz. 17:00 i 20:30 zagramy w warszawskim klubie Progresja koncert z serii WILD HUNT LIVE wraz z Heroes Orchestra!

Wild Hunt Live to niesamowity spektakl stworzony przez współautorów muzyki do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, na którym prezentowane są utwory wykorzystane właśnie w tej grze. Na tych wyjątkowych dwóch koncertach zostaną one zagrane w towarzystwie orkiestry Heroes Orchestra.
Wszystko to w pięknej oprawie świetlnej, okraszone taneczno-akrobatycznymi wyczynami Teatr AVATAR i zsynchronizowane z animacjami video specjalnie przygotowanymi z fragmentów gry na potrzeby Wild Hunt Live.

Dodatkowo, specjalnie dla fanów „Heroes of Might and Magic”, orkiestra zaprezentuje kilka utworów z tej gry.
Wspaniałe, wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników gry Wiedźmin, muzyki z gier, folkowej i fantasy.

Tylko dwa koncerty w Polsce!

Do zobaczenia

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj