Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce EXPO XXI, Warszawa Adres Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa, Polska Organizator fource.pl Bilety Przeniesiony Linki Wydarzenie na Facebooku

𝗞𝗢𝗡𝗖𝗘𝗥𝗧 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗡𝗜𝗘𝗦𝗜𝗢𝗡𝗬‼️

Koncert Pentatonix niestety nie odbędzie się zgodnie z planem 16.3. i zostanie przełożony na inny termin. Zdajemy sobie sprawę, że bardzo czekaliście na ten koncert i chcemy Was zapewnić, że wraz z zespołem ciężko pracujemy nad ustaleniem nowej daty. Bardzo dziękujemy za Waszą cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie. Wrócimy z informacjami tak szybko, jak to będzie możliwe.

Z ważnych informacji: bilety zachowają ważność na nową datę, więc nie radzimy ich oddawać biorąc pod uwagę, jak trudno było je zdobyć ostatnim razem. Politykę zwrotów i inne ważne informacje przekażemy Wam wkrótce.

Oficjalne oświadczenie zespołu:

ENG:
„Regretfully, we will be postponing the forthcoming European leg of our World Tour. Despite our best efforts and intentions, it is, simply, no longer possible for us to execute this tour the way we’d want to; safely, confidently and completely. While we continue to gather information and work to reschedule each one of the dates, please hold on your tickets, as we will follow up as soon as possible with information on each show. We are still very much excited to return and perform for you all, in the meantime, please stay safe and keep yourselves as healthy as possible.”

PL:
„Niestety, zdecydowaliśmy się przełożyć europejską część naszej światowej trasy koncertowej na inny termin. Pomimo najlepszych starań i intencji, po prostu nie jesteśmy już w stanie zrealizować tego tournee w sposób, w jaki byśmy chcieli; bezpiecznie, pewnie i w całości. Podczas gdy zbieramy informacje i pracujemy nad przesunięciem każdego z terminów, prosimy Was o nie oddawanie biletów, ponieważ niedługo wrócimy z informacją o każdym koncercie. Nadal jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wrócić i wystąpić dla Was wszystkich, a w międzyczasie, prosimy, bądźcie bezpieczni i dbajcie o swoje zdrowie.”

—————————

Fenomenalni Pentatonix po raz pierwszy przyjadą do Polski!
Jeden z najbardziej znanych na świecie zespół a capella wystąpi w Warszawie w marcu 2020 roku. Zespół, składający się z pięciu wokalistów, tworzy muzykę łączącą pop, dubstep, electro, reggae, hip-hop i muzykę klasyczną. Poza oryginalnymi utworami, Pentatonix słyną z aranżacji popowych przebojów i popularnych piosenek świątecznych.

Każdy z członków zespołu włada niesamowicie pięknym głosem, razem tworząc niepodrabialnie piękną harmonię. Liczne nagrody i dziesiątki tysięcy sprzedanych albumów powinny być wystarczającym dowodem unikalności i doskonałości Pentatonix. Zróżnicowany repertuar i wiele głosów zapewni Wam niezapomniane przeżycie muzyczne, które bardzo długo będziecie wspominać!

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj