Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Noise Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe 12+ Bilety 40-50 Rozpiska 18:30 - drzwi
19:00 - Suzia
19:45 - PAWEŁ IZDEBSKI + goście
Sprzedaż biletów
goout.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

Paweł Izdebski – gitarzysta, piosenkopisarz, wokalista Studio Accantus, a przy tym youtuber – ogłasza premierowy koncert w stolicy, rodzimym mieście muzyka i miejscu powstania jego pierwszego albumu muzycznego. Już 26 stycznia 2020r. klub Progresja, przy ul. Fort Wola 22, wypełni album “@strach”, nad którym Paweł Izdebski obecnie kończy prace, a którego premiera odbędzie się w drugiej połowie stycznia.

Warszawski koncert premierowy jest częścią trasy koncertowej “Niewiarygodny Tour”, promującej nadchodzące wydawnictwo. Mimo tego, wypełniony będzie masą muzycznych niespodzianek, które Paweł razem z zespołem szykuje specjalnie na tę wyjątkową okazję.

Nadchodzący krążek przełamuje dotychczasową karierę muzyka, wracając do jego mocniejszych korzeni muzycznych, oddalając się od wydanej w 2017r. popowej EPki “Książę Naiwności”, a zbliżając do bardziej alternatywnych brzmień.Folkowo-rockowe, żywe brzmienia oparte na gitarach i instrumentach smyczkowych, oplecione wokalem Izdebskiego. Na płycie nie znajdziemy syntetycznych dźwięków, czy grama nieautentyczności – zarówno w muzyce, jak i przekazie lirycznym.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj