Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Rozpiska 21:00 - drzwi
22:00 - rozpoczęcie imprezy
Linki Wydarzenie na Facebooku

Wszystkie niegrzeczne skrzaty i urocze bałwanki zapraszamy na naszą szaloną imprezę pełną wszystkiego za co kochamy lub/i szczerze nienawidzimy Święta! Będzie słychać dzwoneczki, zaśpiewamy razem wiele szlagierów, a kto wie czy za rogiem nie stanie anioł z Bogiem? Szukajcie jemioły, która skłania do zawierania znajomości oraz pamiętajcie, że to ostatnie nasze spotkanie w Warszawie w tym roku!

🎄 20 / 25 / 30 PLN (sprzedaż online: goingapp.pl)
🦃 18+
🎅 Madam + Patryk Chilewicz
🎁 guilty pleasure / Święta / Bajm
☃️ dresscode: ho ho hoe

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj