Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Ograniczenie wiekowe 12+ Bilety 79-120 Rozpiska 19:00 - drzwi
20:00 - koncert
Sprzedaż biletów
goout.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

12 grudnia zespół z Ukrainy «Odyn w kanoe» wystąpi po raz pierwszy w Warszawie.
«Odyn w Kanoe» jest przykładem artystów, którzy wyłamali się ze schematu współczesnej muzyki ukraińskiej i wciąż zachwycają swoich słuchaczy i gromadzą tłumy fanów.

Motto zespołu: minimalizm i prostota, możemy odnaleźć we wszystkim – od doboru instrumentów po wykonywane kompozycje. Głębokie i liryczne teksty nie pozostawią obojętnym nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Obecnie zespół jest pierwszy na liście muzycznych przebojów, utwory są często wybierane do występów na Ukraińskich konkursach muzycznych i talent show. «Odyn w Kanoe» to jedyny zespół ukraiński, który wystąpił na Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj