Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 69-79 Organizator DM Agency Rozpiska 18:00 - drzwi
19:00 - 20:00 support
20:30 - 22:00 Nocny Kochanek
Sprzedaż biletów
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Nocny Kochanek wystąpi na największej domówce z koncertami LIVE w Polsce – HAŁSÓWKA już 24 lipca w klubie Progresja w Warszawie!

Nocny Kochanek to metalowa i radosna rockowa petarda nadal zniewala i wypełnia po brzegi sale koncertowe. Ich muzyka uwodzi od lat! Dołącz do imprezy, nie bądź kanapowcem!

Otwieramy koncertowe lato trasą z najgorętszymi artystami tego sezonu. HAŁSÓWKA to doskonała zabawa z gwiazdami na wyciągnięcie ręki, ale w bezpiecznej odległości. Impreza zagości w najpopularniejszych klubach w Polsce!

Gramy dla dopuszczalnej połowy publiczności – pospieszcie się, bo ilość biletów ograniczona! Dołączcie do muzycznego szaleństwa – nikt Was nie rozpozna Was na fotkach, bo będziecie w maseczkach ;) Nasza ochrona będzie miała Was na oku ;)

➡ Poczujecie się jak gospodarze – imprezę w każdym klubie rozkręca dziennikarz muzyczny, a wieczór zakończy numer, na który uczestnicy będą mogli głosować podczas koncertu.

Kochani!

ponieważ pytacie często o poziom bezpieczeństwa sanitarnego w czasie koncertów informujemy, że stosujemy się do zasad reżimu sanitarnego. Koncerty w Progresji odbywają się z ograniczeniem publiczności do połowy miejsc siedzących. Co drugie krzesło jest wyłączone z użycia. W toaletach i przy barach znajdziecie środki dezynfekujące. Dbamy też o wzmożone czynności dezynfekujące w toaletach. Prosimy o noszenie maseczek podczas przemieszczania się w klubie.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj