Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce COS Torwar, Warszawa Adres Łazienkowska 6A, 00-001 Warszawa Ograniczenie wiekowe do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Bilety 60-70 Rozpiska 18:00 - drzwi
19:30 - Zenek Kupatasa
21:00 - Nocny Kochanek
Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Jedni ich kochają, inni nienawidzą. Jednak jedno jest pewne – nikt nie przejdzie obok Nocnego Kochanka obojętnie! Zdrajcy lub nadzieja metalu powraca po raz kolejny do Warszawy, żeby zaprezentować Wam jeszcze większe show niż do tej pory!

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut…ucha. Tekstowo – mają być jaja, a utwory koniecznie muszą opierać się na faktach, czasami nawet autentycznych… Wykorzystując humor, dystans do świata, pastisz i gry językowe, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej. To stali bywalcy Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce, gdzie wyprzedzają bez problemu Metallikę, czy rankingu Turbo Top Antyradia i kilkudziesięciu innych zestawień mediów muzycznych. Od dłuższego czasu znani są z wyprzedanych koncertów nawet pół roku przed występami.

Zenek Kupatasa odkąd ukończył 12 lat pisze sobie piosenki, które cechuje pełna swoboda tworzenia – na poważnie, na żarty, z przesłaniem lub dla zabawy, lekkie, ciężkie, co tam sobie chce. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, którego jest liderem, tekściarzem i autorem muzyki. Solowo, spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata sześć albumów. Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Gra bez setlisty prezentując przekrój piosenek ze swojej opasłej TFUrczości.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj