Data & czas Miejsce Chmury, Warszawa Adres 11 Listopada 22, 05-077 Warszawa Ograniczenie wiekowe 12+ Bilety 79-90 Sprzedaż biletów
empik
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
media markt
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

6 lipca w klubie Chmury w Warszawie wystąpi kalifornijska grupa No Vacation! Koncert został przeniesiony z klubu Progresja.

No Vacation rozpoczęło swoją karierę na początku 2015 roku w San Francisco i szybko zwróciło uwagę fanów swoją nostalgiczną muzyką dream-popową. W tym samym roku wydali debiutancki mixtape, Amo XO i surfrockowy singiel, Dream Girl.

Mimo dobrego startu kilka miesięcy po wydaniu drugiego mixtape’a, Summer Break Mixtape, No Vacation zawiesili działalność. Sabrina Mai, Marisa Saunders, Nat Lee i Harrison Spencer oficjalnie zeszli się na nowo w 2017 roku.

Od tego czasu No Vacation wydało 2 single, Mind Fields i Yam Yam, z ich nowej EP, Intermission, która ujrzała światło dzienne w listopadzie 2018 roku dzięki Topshelf Records. Zespół jest niewątpliwie interesujący dla wszystkich miłośników dream popowych klimatów.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj