Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Organizator KM Events/Kindla Music Dodatkowe informacje Odwołany

KOMUNIKAT ORGANIZATORA POŻEGNALNEJ TRASY KONCERTOWEJ ZESPOŁU My3 „Przyjaciółki na zawsze”

Ze względu na niepewną sytuację epidemiologiczną na świecie wywołaną pandemią Covid-19, jak również brak możliwości przeprowadzenia wydarzeń z udziałem publiczności na podstawie obowiązujących regulacji dotyczących ich organizacji w obiektach zamkniętych, jesteśmy zmuszeni odwołać koncerty pożegnalnej trasy zespołu My3 „Przyjaciółki na zawsze”.
Decyzję tą ogłaszamy z tym większą przykrością, obserwując ogromne zainteresowanie koncertami zespołu My3, w wyniku czego w każdym z miast mieliśmy się spotkać z Państwem aż dwukrotnie.

Właścicieli biletów i zaproszeń na Meet & Greet na koncerty z trasy zespołu My3 „Przyjaciółki na zawsze”, zaplanowanych w poniższych terminach, prosimy o kontakt z operatorem sprzedaży biletów – firmą eBilet, w celu ich zwrotu lub wymiany na voucher dający możliwość zakupu biletów na inne wydarzenia z atrakcyjną zniżką.

Katowice – 5.09, Pałac Młodzieży | przeniesiony z 5.04
Gdynia – 10.09, Sala koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia | przeniesiony z 28.04
Poznań – 13.09, Klub B17 | przeniesiony z 19.04
Białystok – 19.09, Aula Duża WSFiZ | przeniesiony z 23.04
Warszawa – 20.09, Progresja | przeniesiony z 8.04
Wrocław – 25.09, Sala koncertowa Radia Wrocław | przeniesiony z 30.04

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z koniecznością odwołania tak wyczekiwanej trasy koncertowej, dziękujemy za Państwa zaufanie i ogromne zainteresowanie koncertami zespołu My3, jak i wielokrotnie okazywane wyrazy sympatii. Mamy nadzieję na spotkanie z Wami w bezpiecznej dla nas wszystkich przyszłości.

My3 w pożegnalnej trasie koncertowej „Przyjaciółki na zawsze”! Zapraszamy na pożegnalne koncerty Natalki, Julki i Gefi – idolki dzieciaków, znane z Internetu i programu telewizyjnego odwiedzą kilka miast.

My3 trasa Przyjaciółki na zawsze

Trasa Przyjaciółki na zawsze to niesamowite pożegnalne spotkania z najlepszą dziecięcą publicznością w Polsce, w czasie których wspólnie zaśpiewamy i zatańczymy do największych hitów My3. Koncerty My3 to przede wszystkim świetna zabawa połączona z niesamowitą interakcją z młodą publicznością. Na scenie zabrzmią spektakularne hity, które w Internecie obejrzano już ponad 100 milionów razy. My3 to niezmiennie tylko dobra energia i bezpieczny przekaz! Przed koncertem wszyscy będą mogli skorzystać z wyjątkowego sklepu My3 z ich cudownie kolorowymi gadżetami i płytami, a posiadacze zaproszeń Meet&Greet będą mieli ostatnią okazję ku temu, by osobiście spotkać się z dziewczynami, wziąć autograf, zrobić zdjęcie i chwilę porozmawiać!
UWAGA: zaproszenie Meet&Greet nie jest biletem wstępu na koncert! Bilet Meet&Greet jest ważny wyłącznie z biletem wstępu na koncert.

W Meet&Greet uczestnicy do 16 roku życia mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką osoby dorosłej posiadającej ważny bilet wstępu na koncert. Osoby dorosłe sprawujące opiekę nad uczestnikiem spotkania z zespołem My3, nie korzystające z atrakcji podczas Meet&Greet nie muszą posiadać zaproszenia na Meet&Greet.

Uwaga, w związku z dużym zainteresowaniem biletami na koncerty oraz zaproszeniami na Meet&Greet w ramach pożegnalnej trasy koncertowej My3 „Przyjaciółki na zawsze” przypominamy, że bilety można nabyć wyłącznie na stronie eBilet.pl i w sklepach Media Markt. Bilety zakupione w innych źródłach nie gwarantują wejścia na koncert! Odradzamy dokonywanie jakichkolwiek zakupów poprzez serwisy społecznościowe, portale aukcyjne oraz serwisy zajmujące się odsprzedażą biletów.

Bilety i zaproszenia na Meet&Greet w sprzedaży na https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/my3/ oraz w sklepach Media Markt w całej Polsce.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj