Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Letnia Scena Progresji, Warszawa Adres Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Bilety 99-109 Organizator DM Agency Dodatkowe informacje Odwołany Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Niestety z przyczyn logistycznych, koncert zespołu Muniek i Przyjaciele 5 września nie odbędzie się. Możliwa wymiana biletów na inne koncerty cyklu PlenR w Warszawie oraz Poznaniu, Gliwicach, Żywcu i Kazimierzu Dolnym lub zwrot biletów – prosimy o kontakt z bileterią. Przepraszamy za niedogodności, ale nadal wierzymy, że muzyka nas połączy i mamy nadzieję, że do zobaczenia na innych koncertach!

——————-

Po dwóch latach od złotej płyty „Syn Miasta”, Muniek Staszczyk z kolegami z zespołu Muniek i Przyjaciele powraca z koncertowym wydawnictwem płytowym w wersji akustycznej. Album zespołu Muniek i Przyjaciele pt. „Na żywo i akustycznie 2018 – 2019” zapowiada utwór „Bóg”.

Na płycie towarzyszą Muńkowi Cezariusz Kosman oraz Janek “Jahlove” Pęczak. Fani Muńka znajdą na płycie utwory pochodzące z różnych projektów artystycznych: zarówno z repertuaru zespołów T.Love i Szwagierkolaska, jak i działań solowych wokalisty, w tym największe przeboje jak „King”, „I Love You”, „Bóg” czy „Apaszem Stasiek był”.

O tym jak akustyczne wersje utworów Muńka brzmią na żywo wszyscy fani będą mogli przekonać się już 5 września! Oczywiście w plenerze Progresji.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj