Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 139 Rozpiska 17:45 - drzwi
19:15-21:15 - koncert
21:15 - meet&greet
Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
pankoncert.pl
Linki Wydarzenie na Facebooku

MONATIK – мультиартист, автор найтанцювальніших хітів, саунд-продюсер. Переможець в номінаціях „Найкращий виконавець”, „Найкращий кліп” ті „Хіт року” на престижних музичних преміях України, країн СНД та Балтії. Після стадіонного шоу, масштабного світового турне та неймовірного успіху третього сольного альбому артстиста, музичні критики визнали MONATIK “поп-королем” української сцени. Зі своєю концертною програмою артист відвідав усі кутки України. Якісну музично-танцювальну терапію від MONATIK почули в Америці, Канаді, Великобританії, Германії, Італії, Швейцарії, Казахстані, Білорусі, Еміратах, Іспанії, Франції та Польщі. Саме в Польщу артист і повертається 7 березня 2020 року.

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj