Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Data & czas Miejsce Main Stage - Progresja Bilety 129-279 Rozpiska 20:00 - drzwi
22:00 - Miyagi & Andy Panda LIVE
Bilety Nowa data Sprzedaż biletów
goout.pl
progresja.com
Linki Wydarzenie na Facebooku

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego koncert Miyagi i Panda zostaje przeniesiony na 3 marca 2021r. Bilety zakupione na wcześniejszy termin zachowują ważność.

——————————————

W Warszawskiej Progresji wystąpi Miyagi i Andy Panda. Koncert będzie częścią ich europejskiej trasy.

Muzyka i teksty ich piosenek podbiły miliony serc na całym świecie. Na koncercie zagrane zostaną wszystkie najbardziej popularne hity ze starych i nowych albumów. Ich emocjonalna, taneczna i muzyczna atmosfera zostanie na długo w pamięci fanów. Tylko dźwięk na żywo!
Musisz tu być!

Official Limited Merch zostanie przekazana kupującemu przed koncertem. Kupujący powinien po prostu pokazać swój bilet. Merch zostanie przygotowany przed koncertem.

Official Limited Merch zawiera:
1. Bransoletkę
2. Koszulkę
3. Bandanę
4. Odznakę
5. Plakat

Kup bilet

Klikając „Kontynuuj”, zamykając ten komunikat lub przechodząc do strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych w plikach cookies, przez Progresja Music Zone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są jedynie z celach analitycznych. Kontynuuj